ASM B - R. U. Medvídci 7:0 (2:0)

2. třída, skupina C - neděle 18.6.2017 - Brno - Jundrov

18.6.2017 - MaŠ

Naše branky: Jan Smejkal (Martin Špicl) 1:0, Jakub Halas (Jan Smejkal) 2:0, MartinŠpicl (Josef Chrápavý) 3:0, Martin Špicl (Josef Chrápavý) 4:0, Martin Špicl (Jan Smejkal) 5:0, Jan Kouřil (Michal Kroupa) 6:0, Martin Špicl (Jakub Halas) 7:0

Sestava: Josef Chrápavý - Jakub Halas, Michal Kroupa - Jan Smejkal, Jan Kouřil, Martin Špicl

V neděli, 18. 6. 2017 od 10,40 hod., jsme sehráli poslední letošní mistrovské utkání našeho B-týmu. Soupeřem nám bylo poslední mužstvo - R. U. Medvídci. Mates musel odjet, proto jsme zůstali pouze s jedním mužem na střídačce.

Hned v první minutě jsme dobře zakombinovali, Janoch vysunul Kubu, toho však vychytal brankář. Po následném rohu pálil dobře Janoch, ale ani toto nevyšlo. Pak po ztrátě míče na půlce šel na PEPEho osamocený hráč, "vymíchal" jej, ale následně minul naši svatyni. Poté loboval Janoch za obranu na MaŠe, ten však z první minul branku. Poté vysunul MaŠ Janocha, ale i jeho vychytal gólman R. U. Medvídků. Ve 12. minutě si převzal míč od Janocha MaŠ, hodil si obránce, vystřelil, brankář jeho pokus vyrazil a Smyk konečně přetrhl šňůru 11 utkání bez branky - 1:0. Smyk byl při chuti, tak si s ním dobře narazil míč Kuba, prošel až před gólmana a z úhlu jej procedil - 2:0. Za chvíli mohl soupeř korigovat, propadli jsme při bránění a na zadní tyči naprosto osamocený útočník naštěstí vysoko přestřelil. PEPE začal chodit s námi do power-play a tím náš tlak sílil. V jedné akci PEPE do uličky našel kapitána MaŠe, ten však z první pouze nastřelil gólmana. Poté PEPE dvakrát tvrdě pálil skoro z půlky, poprvé však jeho dělovku vytěsnil brankář na tyč, podruhé ji razítkoval již napřímo. V poslední minutě přihrál MaŠ Janochovi na levou tyč, ten z otočky vypálil do břevna, ale odražený míč hlavou zakončil nepřesně MaŠ.

V úvodu druhé půle dostal dlouhý míč MaŠ, z rohu si sekl zpět obránce a jeho následnou tvrdou ránu mířící do pravého horního růžku vyrazil soupeřův brankář na roh. Ve 25. minutě pak hodil dlouhý míč PEPE na MaŠe, ten se otočil a mezi dvěma obránci tvrdě a přízemně vypálil, přesně k tyči - 3:0. Po následném útoku R.U.M.u vyrážel míč opět PEPE, ten si převzal na půlce MaŠ a postupoval s Míšou osamocen na brankáře, nakonec se rozhodl pro střelu a tvrdým bodlem k levé tyči trhal sítě - 4:0. Ve 28. minutě jsme měli další příležitost, soupeře jsme zatlačili, Smyk na pravé straně podržel míč, proti noze jej pal nabil MaŠovi a ten z první tvrdě přesně vymetl pravou pavučinku - 5:0. Hattrick během 4 minut, gratulujeme. Ve 33. minutě přerušil protiútok soupeře Kuba, výborně přihrál do běhu doleva Míšovi, který ještě přihrál na pravou tyč Janochovi a ten lehkým lobem přehodil brankáře - 6:0. Ve 36. minutě pak Kuba přihrál míč doleva MaŠovi, ten si v souboji obchodil obránce a z úhlu prostřelil levačkou gólmana R. U. M.u posedmé - 7:0. Ke konci to již bylo divoké a především díky pasivitě MaŠe v obranné hře měl soupeř hned 3 veliké příležitosti, neskutečný PEPE však tahal jeden skvělý zákrok za druhým a jednoznačně tak ukazuje, že bude v bráně neskutečnou posilou. Ve 39. minutě pak ještě Janoch vystřihl parádní lob za obranu, na který si zaběhl, kdo jiný než MaŠ, zpracoval si na prsa, ale gólmana v tísni již nedokázal prohodit, ten jej vychytal. Škoda, to by byla krásná tečka za letošní sezónou.

Sumasumárum: V úvodu posledního utkání sezóny soupeř trošku "kousal", ale poté jsme jej doslova smetli a nedali mu závažnější možnost s výsledkem cokoliv udělat. Skvěle jsme kombinovali a dávali jednu parádní branku za druhou. Končíme tak na hezkém 3. místě a všichni teď můžeme užívat zaslouženého odpočinku. PEPE rozšířil, už tak hodně širokou účast hráčů naší rezervy a podal parádní výkony, a hned vychytané 2 nuly. Za B-tým letos nastoupilo neskutečných 26 hráčů. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉ !!!