ASM A - Nashville 8:0 (3:0)

3. třída, skupina B - sobota 16.10.2010 - Brno - Řečkovice

16.10.2010 - MaŠ
Naše branky: Jakub Duchoň (Martin Plachký) 1:0, Jakub Duchoň (Michal Kroupa) 2:0, Martin Špicl (Jiří Mašek) 3:0, Václav Burian (Michal Kroupa) 4:0, Kryštof Večeřa (Martin Plachký) 5:0, Jiří Mašek (Martin Špicl) 6:0, Michal Kroupa (Martin Mašek) 7:0, Jan Mašek (Dominik Martinek) 8:0 Sestava: Aleš Weinfurter - Martin Plachký, Martin Mašek, Jan Mašek, Jiří Mašek, Michal Kroupa - Dominik Martinek, Martin Špicl, Kryštof Večeřa, Jakub Duchoň, Václav Burian V druhém sobotní utkání nás čekal nevyzpytatelný soupeř - Nashvile. Papírově jsme sice byli favoritem, ale věděli jsme, že to nebude jednoduché. A předpoklady se začaly velmi brzy naplňovat. Sice jsme již od prvních minut byli aktivnějšími, ale svoje úvodní šance jsme opět v úvodu neproměnili. Soupeř se nikam nehnal a vyčkával na okénka v naší obraně. Těch se však nedočkal, jelikož celý náš celek hrál velmi zodpovědně. Asi v 15. minutě první půle jsme se konečně dočkali, míč vybojoval Plachta a uličkou vysunul Jakuba, který z první obstřelil soupeřova gólmana - 1:0. Za pár minut získal míč Míša a servíroval před odkrytou branku Jakubovi, který opět neměl problém trhat sítě - 2:0. Účet první půle uzavřel MaŠ, kterému míč přiťukl Jura a první jmenovaný po víko nekompromisně skóroval - 3:0. Hned v úvodu druhého dějství vysunul po levé straně Míša Kumara a ten tvrdou ránou prostřelil brankáře Nashvilu počtvrté - 4:0. O pár okamžiků později vyslal Plachta Křištofinha a ten parádní ránou z 10-ti metrů prostřelil křižně brankáře - 5:0. Pak si vyměnili míč Jura s MaŠem a první jmenovaný se tak dostal do trháku, který nekompromisně bodlem proměnil - 6:0. Pár minut před koncem utkání přiťukl Mařa míč Míšovi, který obešel dva protihráče a nakonec místo přihrávky volil tvrdou ránu bodlem k tyči - 7:0. Do dalšího trháku vyslal Plachta MaŠe, ale jeho následná křižná rána skončila bohužel jen na zadní tyči soupeřovi svatyně. Poslední slovo měl opět náš tým, MaŠ servíroval míč před branku Arafatovi, který dal zpět na Ghedu a ten parádní trefou do levého horního růžku nedal šanci brankáři Nashvilu - 8:0. Sumasumárum: Druhé dnešní utkání jsme zvládli parádně a v průběhu celého zápasu jsme podávali zodpovědný a soustředěný výkon, který byl okořeněný i krásnými akcemi zakončenými brankami. Celému týmu bych chtěl za dnešních 6 bodů moc poděkovat a věřím, že naše cesta nekončí !!! SAN MARINO OLÉÉÉÉ !!! MaŠ