Hustopeče B - ASM B 0:3 (0:2)

2. třída, skupina C - neděle 10.9.2017 - Brno - Srbská

10.9.2017 - MaŠ

Naše branky: Martin Špicl 0:1, Martin Špicl (Ondřej Halas) 0:2, Jakub Halas (Martin Špicl) 0:3

Sestava: Jindřich Borkovec - Jakub Halas, Ondřej Halas, Michal Kroupa - Jan Smejkal, Jan Kouřil, Martin Špicl

V neděli, 10. 9. 2017 od 9,00 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání na Srbské. Soupeřem nám byla nevyzpytatelná rezerva Hustopečí.

Od prvních minut jsme však dali jasně najevo, že dnes chceme všechny 3 body a byli jsme častěji na míči. Hustopeče chybovaly hned ve 3. minutě, kde odebral míč obránci Skunk, ale křižně jen těsně minul branku. V 7. minutě podobně přerušil akci soupeře kapitán MaŠ a nekompromisní ranou bodlem pod víko otevřel skóre - 0:1. V 11. minutě po přihrávce od MaŠe upaloval sám Skunk na brankáře, ale opět jen těsně minul. Ve 13. minutě rozehrál na krátko aut Kuba na Skunka, ten polovysoce servíroval na hrušku MaŠovi, který si míč dobře zpracoval a z otočky procedil míč do hustopečské branky podruhé - 0:2. O tři minuty později přihrál Míša opět na agilního MaŠe, ale ten křižně jen těsně netrefil. V další akci vyvezl míč po levé straně Míša, přihrál před branku Skunkovi, brankář míč přibrzdil, Skunk nadvakrát dorážel, poprvé blokoval obránce, podruhé Skunk těsně minul odkrytou branku. Hustopeče měly obrovskou příležitost v poslední minutě, kdy šly ve dvou na branáře, ale Jindra fantastickým zákrokem jejich ránu do prázdné branky vychytal.

I ve druhé půli jsme jasně dominovali a hrálo se především na branku soupeře. Ve 22. minutě vypíchl míč soupeři Kuba, přihrál Skunkovi, ale jeho ránu vyrazil opět gólman na roh. Ten rozehrál opět Kuba na Skunka, ale ten napílil míč jen do boční sítě. Ve 25. minutě vysunul narážečkou MaŠ do samostatného nájezdu Kubu, ale toho opět vychytal famózní brankář Hustopeč. Ve 30. minutě utekl po levé straně Skunk, nastřelil prudce míč na branku, obránce míč přizvedl a MaŠ na zadní tyči bohužel míč nedokázal do odkryté branky umístit. V další příležitostech opět dvakrát zakončoval Skunk, ale dnes hold neměl přáno a výborný gólman soupeře byl proti. Ve 32. minutě přihrál do uličky MaŠ na paty Kubovi, ten si se zpracováním poradil skvěle, jeho pokus sice brankář vyrazil, ale do vlastní branky si jej srazil vracející se obránce - 0:3. V posledních pěti minutách ještě dobře technicky pálil na levý horní růžek Skunk, poté jej chytře patičkou uvolnil na hrušce MaŠ, ale Skunk napálil jen brankáře a podobně skončil stejný exekuror po narážece od Kuby. Škoda, že Skunk neviděl vlevo naprosto volného Janocha, jenž by zakončoval do prázdné svatyně. Celé utkání zakončila rána bodlem v podání Janocha, kterou brankář vyrazil na roh.

Sumasumárum: Dnešní utkání jsme zvládli bravurně a až na jedinou výjímku jsme jej do ničeho nepustili. Příležitostí jsme však měli tak na 3 utkání a proměnit jich alespoň polovinu by znamenalo asi dvojciferné vítězství. Největším smolařem dne byl Skunk. Jinak všem pochvala za předvedený výkon.