23.4.2018 - Mates

Naše branka: Jan Kouřil (Josef Hladík) 1:0

Sestava: Štainer,  Halas, Midrla, Hladík, Koláček, Kouřil,

ŽK: Jakub Halas

V neděli, 22. 4. 2018 od 9,40 hod., jsme sehráli 18. kolo brněnské 2C. třídy. Po únavném, prvním zapase, nás mělo podpořit pár ranních posil, ale raději dali přednost nevím čemu, takže jsme se ve stejné sestavě pustili do ,,B,, tymu Hustopečí.

Hra byla zpočátku vyrovnaná a pohledné akce bylo možné vidět na obou stranách.
V prvních pěti minutách se brankář Hustopečí obával třech střel mimo, které ze své futsalky vyslal Kuba. Pote zkoušel štěstí i Hladík a Koláček, ale všechny střely šly mimo.
První krok jsme ale přece jen udělali my, konkrétně Janoch. Ve skrumáži před soupeřovou brankou, míč zachytil Hladík a poslal křižnou nahrávku na Janocha, který trhal sítě 0:1.
Soupeře tento gól probral k lepším výkonům a výborný Štajny likvidoval jeden zákrok za druhým. V 11. minutě rozhodčí neviděl úplně jasny aut a soupeřův útočník se tak najednou dostal osamoceny na hranici vápna a srovnal na 1:1. Ještě chvíli jsme se dožadovali spravedlnosti, ale měli jsme se raději soustředit na soupeře, který zvýšil na poločasových 2:1.

Druhy poločas jsme se snažili kombinovat, ale sil už hodně ubývalo, takže na konečných 3:1 soupeř zpečetil při chybě Hladíka při POWER PLAY.

Sumasumárum: Druhý zápas pro nás nezačal vůbec špatně, podařilo se nám dostat Hustopeče na lopatky a vstřelit první gól. Chybou rozhodčího jsme ale obdrželi dýku do zad v podobě vyrovnání, což si myslím, že byl zlom utkání a víc už jsme ze sebe nedokázali ,,vymáčknout,,