ASM A - Hustopeče 3:2 (1:1)

1. třída, skupina A - sobota 8.6.2013 - Brno - Kraví hora

8.6.2013 - MaŠ
Naše branky: Martin Plachký (Martin Špicl) 1:0, Martin Mašek (Jan Mašek) 2:1, Martin Plachký (Martin Špicl) 3:2 Sestava: Ondřej Borkovec - Michal Kroupa, Martin Plachký, Jan Mašek, Václav Burian - Martin Mašek, Martin Špicl, Jan Kouřil, Aleš Weinfurter A V sobotu, 8. 6. 2013 od 13,10 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání proti skvělému soupeři z Hustopečí. Vzhledem k tomu, že Dynamo jedno své dnešní utkání prohrálo, už před tímto zápasem jsme měli titul doma. Po úvodním oťukávání rozehrál secvičenou akci po autovém kopu Kumar, MaŠ střílel na zadní tyč a Plachta dostal náš tým do vedení - 1:0. Prakticky hned z rozehrávky měl soupeř brejk, ale jeho rána jen těsně minula naši branku. Asi za dvě minuty pálil po průniku Mařa rovněž jen několik centimetrů mimo. Ve 12. minutě vyslal dlouhým míčem za obranu MaŠ Plachtu, ten si míč zpracoval, ale poté na dlouhou nohu minul branku. Ve 14. minutě zaváhal Kumar, špatně rozehrál a Hustopeče z brejku razítkovaly tyč. Po dalším závaru před naší brankou bravurně zakročil Onóš a vyrazil na roh. Asi v 16. minutě získal míč v rohu hřiště kapitán MaŠ, přihrával prudce před branku, ale Mařa trefil jen břevno. O minutu později soupeř opět zahrozil, po naší chybě v rozehře zakročil opět famózně Onóš a byl z toho jen roh. Poté se uvolnil přes dva obránce Janoch, avšak trefil pouze levou tyčku branky soupeře. Po naší následné chybě postupoval soupeř na Onóše, ale trefil pouze boční síť. Za okamžik nás Hustopeče totálně rozebraly a na konci akce byla tvrdá rána směřující do pravé tyče, odtud do Onóšova obličeje a pak mimo branku. Minutu před koncem jsme bohužel neubránili roh a osamocený útočník neměl problém vyrovnat - 1:1. Ve druhé půli jsme výrazně vylepšili výkon a bylo to znát. Nejdříve si narazil Turan s MaŠem a první jmenovaný pálil jen těsně vedle. Následně propadl Janoch a nebezpečnou střelu soupeře vytěsnil Onóš na roh. Poté vracel hlavou odkopnutý míč za obranu Gheda na Mařu, ten si obešel dva obránce a přesnou přízemní ranou mezi nohama brankáře opět dostal naše barvy do vedení - 2:1. Asi v polovině druhé půle pak rozehrával soupeř trestný kop z 8 metrů a bohužel z něj procedil míč do naší svatyně - 2:2. Netrvalo dlouho a MaŠ rozehrával rohový kop, našel v tísni před brankou Plachtu a ten na dlouhou nohu opět skóroval - 3:2. Po chvíli opět nastřeloval po Kumarově autu MaŠ míč na zadní tyč, ale Plachta míč do branky soupeře neprotlačil. Chvíli před koncem se nadechl k velkém sólu MaŠ, pronikl po pravé straně, z úhlu vypálil, ale brankář vyrazil na roh. Zbytek utkání jsme si s přehledem pohlídali a Hustopeče jsme již prakticky do ničeho nepustili. Sumasumárum: Toto utkání s velmi zdatným soupeřem jsme opět vyhráli a definitivně jsme tak zapečetili náš suverénní postup do Okresního přeboru. Vyjma asi 10 minut v první půli jsme podali všichni skvělý výkon a dovedli jsme toto těžké utkání do vítězného konce. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉ !!!!! MaŠ PO 28.KOLE (8.6.2013)