ASM A - Tomson B 3:1 (0:0)

1. třída, skupina A - sobota 8.6.2013 - Brno - Kraví hora

8.6.2013 - MaŠ
Naše branky: Martin Plachký (Jan Mašek), Jan Mašek (Martin Mašek) 2:1, Martin Plachký (Martin Mašek) 3:1 Sestava: Ondřej Borkovec - Michal Kroupa, Martin Plachký, Jan Mašek, Václav Burian - Jan Kouřil, Aleš Weinfurter, Martin Mašek, Martin Špicl ŽK: Václav Burian A V sobotu, 8. 6. 2013 od 14,50 hod., jsme sehráli dnešní druhé utkání proti rezervě týmu Tomson Brno. I když už nám prakticky o nic nešlo, chtěli jsme toto utkání vyhrát. A nebylo to jednoduché utkání. Soupeř stál prakticky na "šestce" a tu poctivě bránil. Tu a tam také provedl brejk, ale většinou nás vůbec neohrozil. Po pár minutách pronikal po levé straně Plachta, přihrál pod sebe na Janocha, ale jeho následnou ránu vyrazil skvělý brankář soupeře na roh. Poté se skvěle zastřeloval Mařa, po něm také Gheda, ale gólman Tomsonu byl bezchybný. I soupeř se pomalu osměloval, ale obě nebezpečné situace z úhlu vždy vyrazil na roh bezchybný Onóš. Bohužel jsme se poté přizpůsobili chodící hře soupeře a výkon měl daleko k dnešnímu prvnímu utkání. Poločas tedy skončil bez branek. Začátek druhého poločasu nám vyšel na jedničku. Gheda rozehrál rychlý roh na zadní tyč, kam zaběhl Plachta a pohodlně otevřel skóre - 1:0. Poté šli 2 na 1 Míša s Kumarem, ale druhý jmenovaný byl bohužel ve 100% příležitosti vychytán. Tomson za chvíli nakopl dlouhý míč do zámezí, MaŠ jej však zbytečně hrál a nešikovně servíroval soupeři, který nakonec před brankou Onóše prostřelil mezi nohy - 1:1. Netrvalo však dlouho a Gheda vyslal do uličky bratra Mařu, ten si obhodil obránce a naservíroval pod sebe zpět Ghedovi, jenž parádní ranou prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 2:1. Za pár minut rozehrál roh Mařa na Ghedu, ten servíroval před branku Plachtovi, ale jeho střelu vyrazil bravurně gólman Tomsonu. Za chvíli opět zakončoval Plachta, po další dobré kombinaci s Mařou, opět však brankář kryl. Za minutu servíroval Mařa na zadní opět Plachtovi, ale ten ve skluzu na míč nedosáhl. Do konce již nezbývalo mnoho, když Gheda založil rychlou kombinaci, přihrál doprava na Mařu, ten naservíroval Plachtovi, který poklidil míč do prázdné branky - 3:1. Sumasumárum: Druhé utkání nemělo zdaleka takovou kvalitu jako to naše první dnešní. Se zkušeným soupeřem se opravdu nehrálo lehce, ale nakonec jsme zápas zvládli a zaslouženě bereme všechny body. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!! MaŠ PO 28.KOLE (8.6.2013)