Torcida - ASM A 1:3 (0:0)

1. třída, skupina A - sobota 15.6.2013 - Brno - Kraví hora

15.6.2013 - MaŠ
Naše branky: Jiří Mašek (Jan Kouřil) 1:1, Jan Maňásek (Martin Špicl) 1:2, Václav Burian (Martin Plachký) 1:3 Sestava: Ondřej Borkovec - Jan Maňásek, Martin Plachký, Jiří Mašek - Václav Burian, Jan Kouřil, Aleš Weinfurter, Martin Špicl A V sobotu, 15. 6. 2013 od 9,50 hod., jsme nastoupili předposlednímu mistrovskému utkání s týmem Torcida. Horko bylo úmorné a tomu odpovídala aktivita na kluzkém trávníku na Kraví Hoře. Po úvodním "chodícím" oťukávání měli první větší šanci asi v 5. minutě domácí, když na Onóše postupovali dva útočníci, ale tento je vychytal. My jsme odpověděli stejnou mincí, Kumar udržel míč na obránci v koutě hřiště a přihrál pod sebe Turanovi, ten však v jasné pozici míč přeběhl. Podobně vybojoval míč v druhém rohu hřiště Jura, poslal míč před branku, na míč nedosáhl kapitán MaŠ a málem se u toho přerazil o branku na Národní házenou, jenž byla hned za brankovou čárou. V 15. minutě si vyměnili míč Buldog s MaŠem, druhý jmenovaný mu pak dal okolo brankáře pod sebe, Buldog však míč do prázdné branky nevměstnal. O dvě minuty později šel po náhozu gólmana Torcidy sám jejich útočník, udělal si kličku okolo Onóše, ale následně trefil jen boční síť. To bylo z nudné první půle vše. V úvodu druhého poločasu našel po rohu MaŠ nohu Turana, ten však z jasné pozice přestřelil. Asi za 3 minuty přihrával podobně před branku po úniku Jura, ale i MaŠ v jasné situaci trestuhodně přestřelil. Po delší době pak postupovala Torcida ve 3 na 2, ale toto přečíslení Onóš vytěsnil na roh. Poté vyslal Jura krásným lobem do jednoznačné pozice Janocha, brankář soupeře jej však vychytal. Následně nás však soupeř vyťukal, centroval míč na zadní tyč, kam zaběhl rychlý útočník a hlavou otevřel skóre - 1:0. Asi 6 minut před koncem jsme šáhli k power-play a po pár minutách našeho zámku přihrál Janoch Jurovi, který tvrdou ranou bodlem procedil míč mezi nohama brankáře Torcidy - 1:1. Za dvě minuty založil naši rychlou akci Jura, vyslal přihrávkou po levé straně MaŠe, který servíroval na zadní tyč volnému Buldogovi a ten ranou pod víko dostal naše barvy do vedení - 1:2. Poté pro změnu hrál power-play soupeř a vymyslel jednu nepříjemnou situaci, na jejímž konci pálil tvrdě brankář, ale Onóš skvělým zákrokem šanci zlikvidoval. Po následném brejku, kdy vyslal Kumar Plachtu zaběhl druhý jmenovaný až do rohu hřiště, šlápl na míč a vrátil na zadní tyč Kumarovi, jenž o tyč bezpečně pojistil výsledek - 1:3. Sumasumárum: V úmorném vedru a prakticky bez motivace jsme moc dobrý výkon nepředvedli. Navíc chyběli někteří klíčoví hráči. V důležitou chvíli jsme však přidali na obrátkách a dokázali jsme utkání otočit. Super kluci - SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉÉ !!!!! MaŠ KONEČNÁ PO 30.KOLE (15.6.2013 - konec sezóny 2012/13)