1. třída, skupina A - sobota 15.6.2013 - Brno - Kraví hora

15.6.2013 - MaŠ

Naše branka: Aleš Weinfurter (Jan Kouřil)

Sestava: Ondřej Borkovec - Jan Maňásek, Martin Plachký, Jiří Mašek - Václav Burian, Jan Kouřil, Aleš Weinfuter, Martin Špicl

V sobotu, 15. 6. 2013 od 11,30 hod., jsme zakončovali letošní velmi úspěšnou sezónu 2012/13 se silným týmem - Kickers. Ani v tomtu utkání se ani jeden tým nehonil, takže to pro diváky nebyla příliš atraktivní podívaná.

Do první příležitosti jsme se dosali asi v 6. minutě my. Kumar přetlačil obránce a z rohu hřiště centroval na zadní tyč, kde Plachta ve skluzu jen těsně minul branku. Kickers v mezihře měli také asi dvě nebezpečné situace, ale Onóš byl vždy pozorný a tyto situace s přehledem vyřešil. Do dobré pozice se pak probíjel Kumar, ale v rozhodující okamžik mu do střely vložil nohu obránce. Těsně před koncem vyrovnané první půle vyslal Jura dlouhý míč na Janocha, ten se pokusil loboval stehnem, ale na gólmana Kickers si nepřišel. Z úhlu ještě po průniku pálil MaŠ, ale jeho ránu vytěsnil brankář na aut.

Ihned z rozehrávky ve druhé půli našel lobem Jura Janocha, ale ten sám před brankářem přestřelil, škoda. Za chvíli Kickers propadli v obraně a úníknuvší MaŠ servíroval na zadní tyč Janochovi, ten však na míč nedošáhl. Asi v 8. minutě druhého poločasu jsme rozehráli roh, míč smolně promáchl Buldog a bylo z toho přečíslení, které Kickers využili ke vstřelení vedoucí branky - 1:0. Za 3 minuty bylo ještě hůře, šikovný soupeřův obránce prošel hned přes 3 naše hráče a parádní dělovkou k tyči zvyšoval - 2:0. Po chvíli mohl korigoval osamocený Turan, kterého našel přihrávkou Janoch, ale první jmenovaný vhodný okamžik prováhal. Za nedlouho přihrál opět Janoch Turanovi, ten postupoval z úhlu na branku soupeře, vystřelil a míč skončil s pomocí obránce v brance Kickers - 2:1. Poslední 4 minuty jsme hráli power-play, ale do pořádné příležitosti se dostal jen 2x Janoch, ale branku nevstřelil. Škoda jen, že alespoň jednou nevolil přihrávku před branku na volného spoluhráče. I soupeř měl ještě jednu příležitost, ale zakončoval těsně vedle pravé tyče naší svatyně.

Sumasumárum: I v tomto utkání jsme podali hodně slabý výkon. Jak jsem již říkal, při již jasném vítězství soutěže a postupu do OP se ve velkém vedru jen hodně hledaly síly a motivace. I přesto jsme bojovali a mohli jít do vedení, naopak jsme smolně prohrávali a tentokráte jsme obrat nedokázali. Přesto nevadí a já moc děkuji celému týmu za naprosto skvělé výkony v průběhu celé letošní sezóny 2012/13 ....... a večer to spolu všichny pořádně oslavíme ...... SAN MARINO OLÉ !!!!!