ASM C - Arsenal B 5:1 (3:1)

Krajský přebor JM II - neděle 27.1.2019 - Kuřim

27.1.2019 - MaŠ

Naše branky: Daniel Říha 1:0, Jakub Cajzl (Karel Hambálek) 2:1, Daniel Říha 3:1, Jakub Cajzl (Lukáš Novotný), Lukáš Rauscher 5:1

Sestava: Lukáš Rauscher - Karel Hambálek, David Rybníček, Lukáš Novotný - Jan Kouřil, Daniel Říha, Jakub Cajzl

Do druhého zápasu jsme vstupovali v dobré náladě, posílení výhrou nad Květnicí. Bohužel jen s dvěma hráči na střídání.

Nerozhodný stav rozsekl výstavní ranou z přímáku Dan. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a po skrumáži ve vápně se nejlépe zorientoval MaŠ a placírou uklidil míč za Lukáše - 1:1. Arsenal držel balón na svých sálovkách, ale skoro bezchybná obrana Céčka odolávala. Pomalu se otevírala okénka v obraně Arsenalu a po jednom brejku přeloboval Jakub gólmana hostí - 2:1. Potom se nešťastně srazil MaŠ s LukášemN a po 6. faulu z toho byla desítka. Míč si postavil Dan Říha a zkušeně zavěsil pod víko - 3:1.

V druhé půli jsme zodpovědně bránili, Raušík v bráně čaroval a čas rychle ubíhal. Asi 15 minut před koncem střelec zápasu Jakub po ťukecu s LukášemN uklidil na 4:1. Arsenal hned přišel do power-play a začalo dobývání naší brány. Po pár slibných šancí Arsenalu, chytil balón Lukáš a poslal ho přes celé hřiště do prázdné brány - hotovo. Utkání se už jen dohrávalo a Céčko si dnes po parádním výkonu odvezlo z Kuřimi 6 bodíků.

Sumasumárum: Výborně odehraná obě utkání se silnými soupeři, všichni zodpovědnej výkon, očekávám od nové posily Dana zápisné :-).