Gladiators B - ASM A 1:1 (1:0)

Okresní přebor Brno-město - sobota 15.2.2014 - Brno - Rybnická

15.2.2014 - MaŠ
Naše branka: Václav Seyfert (Jiří Mašek) 1:1 Sestava: Ondřej Borkovec - Jiří Mašek, Václav Burian, Václav Seyfert - Jan Kouřil, Martin Špicl, Jan Maňásek, Aleš Weinfurter, Pavel Křivý V sobotu, 15. 2. 2014 od 12,00 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání s naším dalším tradičním soupeřem - rezervou týmu Gladiators. Vzhledem k patálii v prvním dnešním utkání jsme chtěli vyhrát, ale lehké to nebude, to jsme věděli. Ihned od úvodních minut jsme byli aktivnější, ale bohužel nás opět trápila koncovka. Nejdříve po rohu MaŠe, zakončoval dělově Jura, ale gólman soupeře byl pozorný. Po dalším rohovém kopu zakončoval pohotově Janoch, ale i jeho brankář Glads vychytal. I další Jurova rána byla vyražena. V 10. minutě zahrával trestný kop Jura, ale brankář Gladiators chytal skvěle a míč zneškodnil. Za minutu obešel svým tradičním výpadem Sája obránce zakončil, gólman míč vyrazil jen před sebe a Kumar mohl osamocený skóroval, ale míč opět skončil jen v rukavicích Roba. Poté zahrozili také Glads, když po naší chybě postupovali ve 3 na 2, naštěstí však zakončili vedle. Těsně před koncem poločasu však náš soupeř zahrával rohový kop, hráč využil naší špatně postavené obrany a do prostoru mezi ni si skvěle sběhl obránce a tvrdou ranou pod víko otevřel skóre - 1:0. Jen těžko jsme se proti dobré defenzívě soupeřova týmu dokázali prosazovat. V poslední minutě se probíjel obranou Sája, asi z 10-ti metrů vypálil, ale jen orazítkoval levou tyč branky Gladiators. Na začátku druhého dějství sebral míč obráncům Sája, upaloval sám na brankáře, ale ten jej opět bravurně vychytal. Hra byla vyrovnaná a šancí na obou stranách bylo jen pomálu. Několikrát zahrozili Glads a několikrát my, bohužel bez většího ohrožení branky. Vzhledem k tomu, že jsme se dnes opravdu nemohli prosadit, zvolili jsme již 12 minut před koncem na power-play. Od této chvíle jsme soupeře zmáčkli, ale tento i tak dobře bránil. Hráli jsme trpělivě a asi 8 minut před koncem servíroval Jura zprava doprava na Sáju a ten prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 1:1. Zbytek utkání jsme při držení míče stále hráli bez brankáře, ale všechny z toho plynoucí šance zlikvidoval skvělý gólman Glads Robo, nebo míče blokovala dobře fungující obrana. Bohužel ani v tomto utkání jsme na více než jeden bod nedokázali dosáhnout. Sumasumárum: Bohužel, dnes naše výkony nebyly dobré a většina hráčů měla rozhodně nemalé rezervy. Takto se o čelo tabulky rozhodně hrát a bojovat nedá !!! Musíme jít dál a v příštích, rozhodně minimálně stejně obtížných utkáních, musíme vydřít všechny body. MaŠ