Kickers - ASM A 2:4 (1:1)

Okresní přebor Brno-město - sobota 15.3.2014 - Brno - Rybnická

15.3.2014 - MaŠ
Naše branky: Jan Kouřil (Jiří Mašek) 1:1, Václav Burian 1:2, Václav Seyfert 1:3, Jan Kouřil (Martin Plachký) 1:4 Sestava: Ondřej Borkovec - Martin Plachký, Václav Burian, Jiří Mašek, Martin Mašek - Aleš Weinfurter, Jan Kouřil, Václav Seyfert, Ondřej Halas ŽK: Václav Seyfert, Martin Špicl V sobotu, 15. 3. 2014 od 11,00 hod., jsme nastoupili proti dalšímu kvalitnímu soupeři, jenž má postupové ambice - proti týmu Kickers. My jsme každopádně chtěli vyhrát, abychom dali zapomenout nezdarům z předchozích utkání. Od prvních minut začala vyrovnaná partie, ve které jsme přeci jenom byli o něco aktivnějšími. Ve 4. minutě dvakrát zakončoval v tísni Mařa, ale gólman soupeře míč v obou pokusech bravurně vyrazil. Poté však soupeř provedl ojedinělý výpad a z úhlu vyslal skrytou střelu, při které se Onóš mohl červenat, ta mu zapadla přesně k levé tyči - 1:0. O minutu později přihrál Sája od lajny do středu na MaŠe, ten se otočil a bleskově přihrál za sebe nabíhajícímu Plachtovi, ale jeho dělovku brankář Kickers vyrazil. I nadále jsme se tlačili dopředu a ve 14. minutě razítkoval Kumar bodlem břevno. Po chvíli vyslal do šance MaŠ opět Kumara, ten naznačil přihrávku, ale nakonec technicky zakončoval, bohužel však jen těsně nad. Prakticky ihned z obrátky sehráli Kickers rychlou akci, na jejímž konci byla rána do tyče Onóšovi branky. V 17. minutě vyslal dlouhý křižný míč Jura na Janocha a ten se z voleje trefil parádně přesně k tyči - 1:1. V poslední minutě prvního dějství zakončoval do prázdné branky po naší rychlé kombinaci Mařa, avšak nedal. Úvod druhé půle nám vyšel parádně. Nejdříve zakončoval po super kombinaci a finální přihrávce od Sáji Jura, ale napálil jen tyč prázdné branky. Poté Kumar přerušil rozehrávku soupeře a postupovali jsme ve 3 na 2, Kumar nakonec vypálil bodlem a nedal tak šanci jinak skvěle chytajícímu soupeřově brankáři - 1:2. O chvíli později vyvezl míč agilní Mařa, přihrál pod sebe Skunkovi, ten ještě rychle posunul doleva Kumarovi, ale padající gólman jej vychytal. Za chvíli si stejní hráči akci zopakovali, ale tentokráte zakončení v podání Kumara vyrazil bravurním zákrokem gólman Kickers na roh. Poté jsme vysunuli pressing, Sája předběhl obránce, kterého obral o míč a upaloval sám na brankáře, tomu udělal kličku a do prázdné branky zvyšoval náš náskok - 1:3. Za chvíli vybídl parádní nahrávkou Jura Sáju opět ke skórování, ale ten lobem trefil jen gólmanovu hruď. Další branku mohl po naší následné kombinaci přidal rychlík Plachta, ale obránce nakonec míč vyblokoval na roh. Tři minuty před koncem přerušil rychlou rozehrávku Kickers na půlce Plachta a poslal míč do prázdné branky, kde ještě míč zpracoval Janoch a trhal sítě - 1:4. O minutu později Kickers korigovali výsledek utěšenou ranou z úhlu, kterou Onóš podcenil a ta mu zapadla k zadní tyči - 2:4. Poslední naši příležitost měl ještě Jura, ale jeho dělovka mířila nad branku soupeře. Sumasumárum: I přesto, že se nám úvod tohoto utkání nepovedl, celý tým hrál zodpovědně a především trpělivě. Několik minut před koncem prvního dějství jsme vyrovnali a ve druhém jsme postupně soupeři nastříleli další tři branky a nemuselo zůstat jen u nich. Důležitého a nelehkého soupeře jsme tak dnes po zásluze porazili a bereme všechny 3 body. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!! MaŠ