Tango C - ASM A 1:4 (0:3)

Okresní přebor Brno-město - sobota 15.3.2014 - Brno - Rybnická

15.3.2014 - MaŠ
Naše branky: Aleš Weinfurter (Martin Plachký) 0:1, Martin Špicl (Aleš Weinfurter) 0:2, Jan Kouřil (Jiří Mašek) 0:3, Jan Kouřil (Martin Mašek) 0:4 Sestava: Ondřej Borkovec - Václav Burian, Jiří Mašek, Martin Mašek, Martin Plachký - Aleš Weinfurter, Jan Kouřil, Václav Seyfert, Martin Špicl, Ondřej Halas V sobotu, 15. 3. 2014 od 12,00 hod., jsme nastoupili k dalšími mistrovskému utkání OP proti poslednímu týmu - Tangu "C". Soupeř hrál pouze ve 4 hráčích v poli bez střídání, proto jsme chtěli této jeho indispozice využít a vyhrát i tento zápas. A úvod vyšel na jedničku. Plachta si narazil míč se Sájou, udělal kličku gólmanovi soupeře a poklízel do odkryté branky, kde ještě dorážel dobíhající Turan a poté zboural i celou branku - 0:1. V 5. minutě zakončoval další naši rychlou kombinaci Sája lobem, ale brankář Tanga byl pozorný. O minutu později jsme po soupeřově ztrátě míče šli ve 3 na 2, ale Janoch místo přihrávky na lépe postaveného spoluhráče volil nepřesnou střelu. V 8. minutě vyslal výstavní ránu Jura, ale skvělý gólman soupeře vystřihl o nic horší zákrok a míč vyrazil. Asi v polovině prvního poločasu mělo Tango první příležitost, ale nástřel na zadní skončil jen mimo branky Onóše. V 16. minutě zastavil protiútok soupeře Turan, míč přihrál MaŠovi a šli jsme opět ve 3 na 2. MaŠ se nakonec rozhodl vystřelit a výstavním bodlem pod víko zvyšoval náš náskok - 0:2. I nadále jsme kontrolovali hru a až minutu před koncem první půle jsme dobře vykombinovali, Jura přihrál doleva volnému Janochovi, který přesnou ranou k protilehlé tyči skóroval - 0:3. Ve druhém poločase odstoupil ze hry zraněný Jura a Sája se rozhodl vše již jen řídit z lavičky. Tempo hry se hodně zmírnilo a my se začali přizpůsobovat v této chvíli již jen "chodícímu" Tangu. Po 5 minutách vystřelil soupeřův hráč, míč byl blokován do protisměru Onóše a míč naštěstí orazítkoval jen levou tyč naší svatyně. Poté si narazil Turan míč s MaŠem a z úhlu nechal vyniknout brankáře Tanga. O pár minut později vyslal Mařa za obranu Skunka, jenž chytrou střelou obhodil brankáře, ale bohužel minul i zadní tyč. Poté zahrozil opět náš dnešní soupeř, ale po dvou narážečkách jeho rána jen těsně minula pravou tyč naší branky. Asi v polovině druhého poločasu podržel míč v levém koutu hřiště Mařa a poté našel na zadní tyči zcela volného Janocha, jenž pohodlně skóroval - 0:4. Zbytek utkání jsme si již kontrolovali a víceméně jsem jen zkoušeli nějaké tréninkové varianty, které bohužel měly vliv i na naši hru a žádné další střelecké příležitosti jsme netvořili. Pět minut před koncem vypálil obránce Tanga z 15-ti metrů, Onóš míč jen vyrazil před sebe a pohotový útočník o tyč vstřelil čestný úspěch našeho dnešního soupeře - 1:4. To bylo z dnešního utkání vše. Sumasumárum: V tomto zápase jsme jednoznačně kralovali a postupně navyšovali svůj náskok. Bohužel výkon měl k ideálu hodně daleko, ale hold i takové zápasy se hrají. Ve druhé půli jsme již jen zkoušeli nějaké herní varianty, takže to pro diváka muselo být spíše utrpení. V dnešním úspěšném herním dnu ale bereme všech důležitých 6 bodíků. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉ !!!!! MaŠ