Blue Flames - ASM A 3:6 (2:3)

Okresní přebor Brno-město - sobota 19.4.2014 - Brno - Rybnická

19.4.2014 - MaŠ
Naše branky: Martin Plachký 1:1, Martin Mašek (Jiří Mašek) 1:2, Aleš Weinfurter (Václav Burian) 1:3, Václav Seyfert (Martin Plachký) 3:4, Aleš Weinfurter (Václav Seyfert) 3:5, Martin Špicl (Václav Seyfert) 3:6 Sestava: Ondřej Borkovec - Jiří Mašek, Martin Mašek, Martin Plachký, Václav Burian - Václav Seyfert, Jan Kouřil, Aleš Weinfurter, Martin Špicl ŽK: Václav Seyfert V sobotu, 19. 4. 2014 od 12,00 hod., jsme sehráli další obtížné utkání s ambiciózním týmem - Blue Flames, který nám chtěl za každou cenu vrátit podzimní těsnou porážku. Ihned v úvodu vymyslel rychlou kombinaci Jura, přihrával Sájovi, ale toho vychytal pohotový gólman soupeře. Po několika minutách jsme pozdě dostoupili několik hráčů, Kumar propadl s protihráčem, který bodlem propálil Onóše - 1:0. V 10. minutě se nadechl k velkému sólu Plachta, přerušil rozehrávku, prošel půl hřiště a křižnou ranou přesně k tyči vyrovnal - 1:1. V 15. minutě jsme zahrávali po faulu soupeře trestný kop z 8 metrů, Jura přiťukl doleva Mařovi a ten technicky k tyči dostal naše barvy do vedení - 1:2. Ve 20. minutě založil další naši rychlou akci Jura, přihrál před branku Kumarovi, který z první netrefil, přihrál pod sebe Turanovi, a ten zachoval chladnou hlavu a lobem přehodil brankáře i obránce - 1:3. O dvě minuty později se napravo uvolnil MaŠ a poté servíroval nabíhajícímu Plachtovi před branku, ten však prázdnou branku minul. Těsně před koncem první půle jsme v útoku ztratili míč a obránce Blue Flames šel se spoluhráčem na dva naše obránce, tvrdou střelu doprostřed branky však Onóš neudržel a byla z toho korekce - 2:3. V poslední minutě se ještě Sája obtočil okolo obránce, následně však těsně minul branku. Po pár minutách první půle jsme se nebyli schopni vymanit z mírného tlaku soupeře a celý časový úsek byl zakončen rychlou křižnou přihrávkou za naši obranu, kličkou našemu brankáři a vyrovnáním do prázdné branky - 3:3. Chvíli poté vysunul MaŠ lobem Plachtu, kterého však vychytal vyběhnuvší brankář soupeře. Po následném rohovém kopu MaŠe osamocený Mařa minul branku Blue Flames. Po perfektní akci a kombinaci na jeden dotek finálně servíroval na zadní tyč Sája na MaŠe, toho však gólman soupeře fantastickou robinsonádou vychytal. Za minutu jsme však mohli slavit, Plachta prošel půl hřiště, přihrál pod sebe na Sáju, ten si obešel obránce a parádní ranou do pravého horního růžku skóroval - 3:4. Za chvíli to opět mohlo být veselejší, Jura přihrál doprava na Sáju, ten následně přízemně servíroval na zadní tyč, kde však MaŠ trestuhodně míč netrefil. Po chvíli sebral míč protihráči Mařa, přihrál za obranu Plachtovi, jehož střelu zastavila pravá tyč branky soupeře. O dvě minuty později se to však již povedlo. Sája přešel hned přes dva protihráče a přihrával na zadní tyč Turanovi, jenž s přehledem postřelil vše, co mu stálo v cestě - 3:5. Následně nás podržel super zákrokem Onóš, jenž vyrazil tvrdý tečovaný projektil z trestného kopu. Podobně odpověděl Jura, jehož dělovku z trestného kopu zlikvidoval gólman Blue Flames na roh. Tři minuty před koncem rychle uvolnil Jura Sáju, ten se zbavil obránce a naservíroval před branku volnému MaŠovi, který neměl problém do prázdné branky pečetit dnešní skóre - 3:6. Sumasumárum: Opět se jednalo o velmi vyrovnané utkání se soupeřem, který nás chtěl porazit. Na úvodní branku jsme dokázali zareagovat, poté jsme již vždy tahali za delší provaz, soupeře jsme postupně přestříleli a získali tak velmi důležité 3 body. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉ !!!!! MaŠ