ASM A - Handball 12:0 (6:0)

3. třída, skupina B - sobota 23.4.2011 - Brno - Řečkovice

23.4.2011 - MaŠ
Naše branky: Martin Špicl (Martin Mašek) 1:0, Martin Mašek (Jiří Mašek) 2:0, Michal Kroupa (Martin Špicl) 3:0, Jiří Mašek (Martin Mašek) 4:0, Martin Mašek (Martin Špicl) 5:0, Kryštof Večeřa (Dominik Martinek) 6:0, Michal Kroupa (Jiří Mašek) 7:0, Jan Mašek (Kryštof Večeřa) 8:0, Kryštof Večeřa (Dominik Martinek) 9:0, Martin Mašek (Martin Špicl) 10:0, Martin Špicl (Martin Mašek) 11:0, Jan Mašek 12:0 Sestava: Aleš Weinfurter - Michal Kroupa, Petr Doubravský (Václav Burian), Jiří Mašek, Jan Mašek - Martin Mašek, Martin Špicl, Kryštof Večeřa, Dominik Martinek V sobotu, 23. 4. 2011 od 13,00 hod., jsme vstupovali do jarní části sezóny 2010/11. Soupeřem nám byl nepříjemný a tvrdý soupeř - Handball, kterého jsme v podzimní části porazili v poměru 7:1. V žádném případě jsme nechtěli soupeře podcenit, ale nic jiného než 3 body jsme brát nechtěli. Ihned od úvodních minut jsme převzali otěže utkání a zdálo se, že je jen otázkou času, kdy se nám podaří vsítit branku. Soupeř hrál tvrdě a bohužel rozhodčí jeho hru hodně tolerovali. Po pár minutách vybojoval míč Mařa, přihrál jej MaŠovi, který prošel mezi dvěma obránci a bodlem ve skluzu prostřelil padajícího brankáře soupeře - 1:0. Marné bylo soupeřovo vymlouvání na to, že jejich malý syn do hřiště hodil míč a oni kvůli tomu přestali hrát. Za pár minut již bylo jasné, jakým směrem se utkání bude směrovat. Akci založil kapitán MaŠ, vysunul Jurua ten servíroval na bratra Mařu, který parádní ránou prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 2:0. O chvíli později vybojoval míč Míša, přihrál jej na střed MaŠovi, ten zachoval chladnou hlavu a milimetrovou kolmicí vyslal zpět na zabíhajícího Míšu, a ten chytrou přízemní ránou zvyšoval skóre - 3:0. Další branku vymyslelo opět výborně hrající duo bratrů Maškových, tentokráte Mařa našel Juru a ten s pomocí obránce soupeře vsítil další branku našeho týmu - 4:0. Za pár chvil se nám podařil dobrý pressing, míč vybojoval MaŠ a i když stál sám před brankářem, na místo střely zvolil nečekanou přihrávku na nabíhajícího Mařu, ten do prázdné branky jen doklepl - 5:0. Poslední slovo prvního poločasu vyřkl Arafat, jenž perfektně servíroval před branku Krištofinhovi a ten se v těchto situacích nemýlí - 6:0. Po jednoznačném poločasu jsme tedy vedli přesvědčivě o šest branek. Druhý poločas začal vyrovnaně a nám se přestalo chvíli dařit. Handball se dokonce dvakrát dostal do zakončení, ale Turan v naší brance byl velmi spolehlivý a obě nebezpečné střely kryl. Po pár minutách rozehrál Jura roh naMíšu, který výstavní ránou z 10-ti metrů vymetl levou pavučinu branky Handballu - 7:0. Poté vybojoval míč Krištofinho, pohrál si hned se dvěma obránci soupeře a servíroval před branku zcela volnému Ghedovi, který neměl problém doklepnout míč do prázdné branky - 8:0. Ihned v další akci přihrálArafat Krištofinhovi, jenž přešel přes 3 protihráče a snažil se ještě přihrát zpět na Arafata na zadní tyči, toho však předskočil obránce a smolně si srazil míč do vlastní branky - 9:0. Další skvělou akci založil Dub, který vypíchl míč soupeři, zatáhl míč až na kruh Handballu, přihrál MaŠovi a ten opět místo střely volil "servis" Mařovi, jenž bez problému "poklízel" - 10:0. Hned v další akci si oba poslední aktéři role vyměnili, tentokráte míč vyvezl Míša, přihrál na Mařu a ten servíroval před naprosto odkrytou branku Handballu, MaŠ už jen doklepl - 11:0. Poslední slovo celého utkání měl Gheda, který se postavil k trestnému kopu ze 7-mi metrů po faulu na našeho kapitána. Chytře vystihl špatně postavenou zeď a přesnou ránou o tyč zapečetil dnešní brankový účet - 12:0. Sumasumárum: Narazili jsme hned na úvod na velmi tvrdého soupeře, který hrál důrazně, rozhodčí bohužel jeho hru tolerovali a naopak jakýkoliv kontakt s naším hráčem Handball provázel slovními kreacemi a stálým stěžováním si. My jsme se ale nenechali vyprovokovat, zodpovědně hráli od začátku do konce, pečlivě jsme vyčkávali a tvořili další a další protiútoky. Výkon hodnotím velmikladně, i když nutno říct, že tonto soupeř nás rozhodně neprověřil a v příštích utkáních nás čeká o hodně těžší práce. Každopádně super borci, děkuji za výkony a užijte si světlomodré Velikonoce - SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉ !!! MaŠ