Krajský přebor - sobota 3.10.2020 - Rousínov

3.10.2020 - MaŠ

Sestava: Thomas Widder (G) , David Burian, Martin Špicl, Tomáš Krejčíř, Jakub Cajzl, Josef Koky, Petr Midrla, Jakub Hanák

ŽK: Martin Špicl

Dnes odstartoval prvním kolem Krajský přebor jížní Moravy, ve kterém náš "C" tým zajížděl k zápasu do Rousínova, kde ho čekaly domácí Bučovice. Myslím, že za normálního stavu by byli domácí favoritem zápasu, jenže se sešli pouze v 5 hráčích do pole a zároveň jim nechytal čistokrevný brankář.

Od začátku to bylo opatrné z obou stran. Oba týmy se oťukávaly a zahazovaly svoje šance. Až v 15. minutě se ujala kombinace Buriana s Krejčou, kdy druhý jmenovaný obelstil obránce a z hranice vápna otevřel skóre - 0:1. Vzápětí se v 17. minutě prosadil po samostatné akci Kuba Cajzl - 0:2. Ve 21. minutě nahrál Koky Hanymu, ten mu uličkou vrátil míč a první jmenovaný zvyšoval již na 0:3 pro ASM. V poslední minutě 1. poločasu Burian zahrál roh na Peťu Midrlu, který z první trefil fantasticky - 0:4.

Ve 30. minutě zápasu nahrál MaŠ Krejčovi, jehož střelu golman vyrazil pouze pod břevno a bylo to rázem 0:5. Ve 36. minutě šťastně Inexis snížil, když míč prošel do sítě mezi nohama Maše a taky golmana Widdera - 1:5. Ve 46. minutě se prosadil i kapitán MaŠ, když po přihrávce Buriana zvyšoval už na 1:6. O dvě minuty později, tedy ve 48. minutě se ujala stejná kombinace Buriana s MaŠem, když druhý jmenovaný přidal druhý zásah a uzavřel skóre na 1:7. Ještě ve 49. minutě kopal desítku golman Widder po šestém faulu domácích, jenže netrefil vůbec branku.

Hany

Sumasumarum: Dnesšní zápas se nám povedl na jedničku a po prvním kole nám náleží první místo v tabulce krajského přeboru jižní Moravy. Příští týden nás čeká dvojápas s FK Eliška a Glads, na které se budeme muset opět pečlivě připravit.