Zágreb - ASM A 1:8 (1:4)

3. třída, skupina B - sobota 30.4.2011 - Brno - Řečkovice

30.4.2011 - MaŠ
Naše branky: Kryštof Večeřa (Jan Mašek) 0:1, Kryštof Večeřa (Jiří Mašek) 0:2, Martin Špicl (Jiří Mašek) 0:3, Petr Doubravský (Kryštof Večeřa) 0:4, Petr Doubravský (Martin Plachký) 1:5, Kryštof Večeřa (Jiří Mašek) 1:6, Kryštof Večeřa (Jiří Mašek) 1:7, Kryštof Večeřa (Jiří Mašek) 1:8 Sestava: Aleš Weinfurter - Michal Kroupa, Jan Mašek, Jiří Mašek, Martin Plachký, Petr Doubravský - Martin Špicl, Dominik Martinek, Kryštof Večeřa V sobotu, 30. 4. 2011 od 9,45 hod., jsme vstupovali do dalšího mistrovského utkání proti předposlednímu týmu soutěže - Zágrebu - kterého jsme na podzim porazili jasně - 14:0. Utkání jsme chtěli zvládnout a především se rozehrát na silné ASK. Ihned od úvodních minut jsme se do svého dnešního soupeře jasně "zakousli" a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Po několika minutách přihrál Gheda Krištofinhovi a ten svým tradičním sólem přešel přes dva hráče a suverénně po víko skóroval - 0:1. Po pár minutách založil útočnou akci MaŠ, přihrál doprava Jurovi, který servíroval před prázdnou branku Krištofinhovi, a ten něměl problém doklepnout - 0:2. O chvíli později přihrál opět Jura MaŠovi, jenž natřikrát procedil míč za záda výborně chytajícího gólmana soupeře - 0:3. První polovinu prvního dějství ukončila akce Krištofinha, jenž servíroval před prázdnou branku Dubovi a ten neměl problém opět změnit skóre - 0:4. Bohužel zbytek prvního poločasu jsme nepochopitelně přestali hrát svoji hru a přestali jsme kombinovat. Někteří hráči se snažili brát zodpovědnost sami na sebe a souhra byla pryč. Výsledkem byl absolutně lacině darovaný gól Zágrebu, při kterém jsme přestali hrát a doposud jedinou branku jara vsítila na dvakrát za záda Turana hráčka soupeře - 1:4. Do druhého poločasu jsme si vyjasnili, jak je třeba hrát a víceméně se nám to dařilo. Bohužel přišla na nás úplně jiná krize a tou bylo proměňování šancí. Ve druhém dějství jsme stříleli snad 5krát do prázdné branky, ale naši střelci shodně vždy zklamali a netrefovali v jasných pozicích. Po pár minutách z našeho protiútoku pálil dobře Plachta, brankář jeho ránu vyrazil, Dub byl na svém místě a zkušeně proměnil - 1:5. Ve druhé polovině druhého poločasu byli hlavními aktéry nahravač Jura a bomber Krištofinho. Nejdříve MaŠ vyslal do úniku Juru, ten obhodil brankáře a Krištofinho střílel do prázdné branky - 1:6. O pár minut později si všichni aktéři svoji akci zopakovali jako přes kopírák a bylo to - 1:7. Chvíli před koncem založil akci Míša, přihrál Ghedovi, ten našel bratra Juru, který servíroval Krištofinhovi, jenž pečetil svůj dnešní "pětrick" - 1:8. To bylo z utkání vše. Sumasumárum: Přiznám se, že dnešní utkání nám zdaleka nevyšlo herně tak, jako například minulý týden utkání proti Handballu. Hodně jsme kazili, málo kombinovali a pálili snad i tisíciprocentní šance. Bohužel i taková utkání jsou a určitě jsme alespoň něco z toho lepšího na Orlu po sobě zanechali. Berme to tedy tak, že jsme rádi alespoň za 3 povinné body a slušné skóre do tabulky pravdy. Příště to bude jistě lepší. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉ !!! MaŠ