FPO Blansko - ASM A 2:4 (1:2)

Brno Open - sobota 22.1.2011 - Brno - Rybnická

22.1.2011 - MaŠ
Naše branky: Martin Špicl (Michal Kroupa) 1:1, Jakub Duchoň (Petr Doubravský) 1:2, Kryštof Večeřa (Dominik Martinek) 1:3, Michal Kroupa (Kryštof Večeřa) 2:4 Sestava: Aleš Weinfurter - Michal Kroupa, Petr Doubravský, Václav Burian, Jan Mašek - Kryštof Večeřa, Jakub Duchoň, Martin Špicl, Dominik Martinek ŽK: Dominik Martinek V sobotu, 22. 1. 2011 od 8,30 hod., jsme nastoupili k dalšímu utkání základní skupiny A v turnaji KAJOT OPEN. Soupeřem nám byl soupeř ze 2. brněnské třídy, tedy soupeř z vyšší soutěže ? FPO Blansko. Ihned od úvodních minut jsme rozehráli vyrovnanou partii, ve které přeci jenom větší aktivita byla na našich kopačkách. Bohužel to byl právě náš dnešní soupeř, který se hodně šťastně ujal vedení. Blanenský útočník vypálil, náš obránce nešťastně tuto střelu zblokoval a změnil její směr a míč skončil za zády překvapeného Turana ? 1:0. Netrvalo však dlouho a kontrovali jsme. Míša vysunul obloučkem zabíhajícího kapitána MaŠe a ten mezi nohama brankáře procedil míč za jeho záda ? 1:1. Od těchto chvil jsme již měli více ze hry, ale další branky jsme se ne a ne dočkat. Až pár minut před koncem poločasu vybojoval míč nalevo Gheda, přiťukl jej Dubovi, ten prudce vypálil, brankář jeho míč reflexivně vyrazil, ale pohotový Jakub jej dostal tam, kam jsme všichni potřebovali ? 1:2. Z prvního poločasu to bylo vše. Ve druhém poločasu přidal soupeř na aktivitě a pokoušel se za každou cenu vyrovnat. Proti však byla dnes velmi dobře hrající naše obrana. Naopak Arafat přihrál Krištofinhovi, ten si udělal ze svých protihráčů statické panáky, přešel přes ně a patičkou nakonec ošálil i brankáře FPO ? 1:3. Poté FPO Blansko vše vrhlo do útoku a šlo do nás v pěti, hrou s gólmanem. Podařilo se jim snížit po našem nedůsledném pokrytí jejich obránce, ten přetavil svůj projektil bodlem ze 12-ti metrů v čistý průstřel Turana ? 2:3. Závěrečný press soupeře jsme ustáli, naopak jejich rozehrávku přerušil vypíchnutím Míša, přihrál Krištofinhovi a oba si to společně mazali na vracejícího se brankáře Blanska. Krištofinho v pravý čas přihrál zpět Míšovi a ten do odkryté svatyně zapečetil výsledek ? 2:4. Poté rozhodčí odpískal konec. Sumasumárum: V tomto utkání, i přesto že nebylo jednoduché, jsme šli jasně a přímočaře za vítězstvím. Po zásluze jsme vybojovali všechny 3 body a zvýšili jsme tak svůj bodový účet v soutěži již na 12. Velký dík patří celému týmu SAN MARINA. MaŠ