Kalábek - ASM A 5:2 (2:1)

Brno Open - neděle 6.2.2011 - Brno - Rybnická

6.2.2011 - MaŠ
Naše branky: Jan Mašek (Martin Špicl) 1:1, Martin Špicl (Jan Mašek) 4:2 Sestava: Aleš Weinfurter - Jan Mašek, Jiří Mašek, Michal Kroupa, Petr Doubravský - Martin Špicl, Martin Mašek, Václav Burian, Dominik Martinek V neděli, 6. 2. 2011 od 14,20 hod., jsme nastoupili k dalšímu osmifinálovému utkání KAJOT OPEN proti třetiligovému Kalábku Brno. Soupeř to byl velmi silný, přesto jsme se s ním chtěli "pobít" se vztyčenou hlavou. Ihned od úvodních minut jsme se snažili hrát zodpovědně odzadu a pokrývat nebezpečné kontry Kalábka. Soupeř byl od prvních minut aktivnějším a jejich mírný tlak korunoval vedoucí brankou asi v polovině první půle. Na konci skvělé akce byl jejich útočník, který nedal Turanovi šanci a skóroval - 1:0. Za pár minut na to však vybojoval míč "muž dne" Gheda, vysunul MaŠe, který místo střely volil ještě přihrávku na zadní tyč a první jmenovaný neměl problém míč doklepnout do odkryté svatyně Kalábka - 1:1. Naše radost však nevydržela příliš dlouho, soupeř nás přečíslil a nakonec prostřelil i naše brankáře podruhé - 2:1. Vše se odehrálo těsně před koncem poločasu a za tohoto stavu tedy došlo k výměně stran. Na začátku druhého poločasu Kalábek vymyslel další kombinační akci a tato se mu podařila přetavit v pojišťovací branku - 3:1. Za pár minut se dokonce dobře uvolnil jejich silný útočník na šestce a bodlem prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 4:1. Na soupeřovu branku jsme ještě poměrně rychle dokázali odpovědět. Dub rozehrál doprava na Ghedu, ten si všiml zabíhajícího kapitána MaŠe a ten střelou na zadní tyč dokázal korigovat - 4:2. V této době jsme zkoušeli hru bez brankáře, ale Kalábek naši akci dokázal přerušit a střelou do odkryté branky určil konečnou podobu výsledku - 5:2. Sumasumárum: I přesto, že jsme v tomto utkání tahali za kratší provaz a Kalábek byl lepším týmem, nesložili jsme zbraně a dle mého utkání odehráli se ctí a vztyčenou hlavou. Opět bych chtěl pochváli celý tým za bojovný výkon a zanechaný dobrý dojem. MaŠ