Madrid - ASM A 2:4 (1:2)

Brno Open - neděle 6.2.2011 - Brno - Rybnická

6.2.2011 - MaŠ
Naše branky: Jan Mašek 0:1, Václav Burian (Jan Mašek) 0:2, Dominik Martinek (Jan Mašek) 1:3, Jiří Mašek (Michal Kroupa) 1:4 Sestava: Aleš Weinfurter - Jan Mašek, Jiří Mašek, Michal Kroupa, Petr Doubravský - Martin Špicl, Václav Burian, Martin Mašek, Dominik Martinek V neděli, 6. 2. 2011 jsme od 13,40 hod., vstoupili do osmifinálové části letošního ročníku KAJOT OPEN. Prvním soupeřem nám bylo mužstvo hrající 1. A třídu v brněnských soutěžích, tedy výše postavený tým. Přesto jsme však chtěli udělat maximum pro dobrý výsledek. Ihned od úvodních minut jsme rozehráli velmi dobře takticky vedenou partii a zodpovědně pokrývali hráče soupeře. Z několika úvodních závarů před Madridskou brankou jsme však nedokázali nic vytěžit. Asi v polovině prvního dějství tak vzal na sebe zodpovědnost Gheda, který nejdříve sebral míč soupeři, svým typickým způsobem "najel" po pravé straně k brance a parádní křižnou ránou tvrdě zavěsil - 0:1. I nadále jsme byli aktivnějšími avšak naše střelecká muška nebyla ideální. Po pár minutách to byl opět Gheda, který se probil po pravé straně a ideálně namazal před prázdnou branku Kumarovi, jenž zavěsil - 0:2. V těchto okamžicích jsme měli jasně navrch, ale další naše šance zůstaly bez využití. Proto nás soupeř potrestal a těsně před koncem poločasu přízemní střelou nedal Turanovi šanci - 1:2. Ve druhém poločase jsme začali opatrně a nechávali hrát soupeře. Ten měl asi největší šanci po několika minutách, ale jejich útočník v samostatném úniku naštěstí míč do branky nevměstnal. Poté přišlo několik našich trestuhodně nevyužitých šancí, Mařa trefil dvakrát tyč, MaŠovi příležitosti vždy lapil soupeřův brankář. I Madrid zlobil, ale Turan byl neprůstřelný. Proto se objevil hráč utkání Gheda, který se opět svým nenapodobitelným způsobem prodral až před brankáře, namazal na zadní tyči volnému Arafatovi a ten pod víko pečetil - 1:3. Po pár minutách jsme rozjeli krásnou akci, na jejíž začátku byl kapitán MaŠ, jenž vysunul Míšu, ten dal pod sebe Jurovi, který bodlem parádní křižnou ránou zvyšoval - 1:4. Do konce utkání jsme již hru kontrolovali kromě poslední minuty, kdy propadl v obranném zákroku MaŠ a útočník Madridu trefil mezi nohama Turana jedinou volnou skulinku - 2:4. To bylo z utkání vše. Sumasumárum: Zodpovědný výkon našeho týmu přinesl důležité 3 body. Celý tým hrál výborně, přímočaře a především spolehlivě. V naší brance opět výborně chytal Turan a nepovolil tak soupeři dostat se do utkání. Celému týmu patří za výkon velká pochvala a uznání. MaŠ