ASM A - BrnoCity 3:2 (0:2)

Brno Open - neděle 5.2.2012 - Brno - Rybnická

5.2.2012 - MaŠ
Naše branky: Petr Doubravský (Michal Kroupa) 1:2, Jan Mašek (Jiří Mašek) 2:2, Jan Mašek (Martin Plachký) 3:2 Sestava: Aleš Weinfurter - Petr Doubravský, Jiří Mašek, Michal Kroupa, Jan Maňásek, Martin Plachký - Dominik Martinek, Martin Mašek, Martin Špicl, Jan Mašek ČK: Aleš Weinfurter, Martin Špicl V neděli, 5. 2. 2012 od 9,40 hod. jsme nastoupili k prvnímu osmifinálovému utkání v turnaji KAJOT OPEN. Soupeřem nám byl nevyzpytatelný tým BrnoCity. Papírově jsme byli favority, ale realita byla jinde. Již od úvodních minut jsme tradičně převzali aktivitu na své kopačky, ale ihned samotný začátek ukázal, jak dnešní turnaj asi bude probíhat. Tlačili jsme, ale místo střel jsme tahali míč až do "kuchyně" a ne a ne protrhnout střeleckou smůlu. Nejdříve se zastřeloval Gheda, ale jeho rána šla těsně nad. Poté pálil hezky MaŠ bodlem, ale brankář soupeře bravurně vyrazil. Na krásnou přihrávku Jury bohužel Nidal Oriedi nedosáhl a tak přišel trest. Soupeř prakticky z první akce přešel přes Buldoga a přihrávku pod sebe přetavilo BrnoCity ve střelu do pravého horního růžku - 0:1. I nadále jsme tlačili, ale prostě se nedařilo. Za pár minut soupeř vypálil z dálky, Turan míč vyrazil k útočníkovi a ten propálil míč mezi jeho nohama - 0:2. Tak skončilo první, z naší stránky utrápené první dějství. Na začátku druhé půle dvakrát soupeř zahrozil, ale střely z velké vzdálenosti vyrazil Turan. Poté se naše poctivá práce začala vyplácet. Nejdříve prošel po levé straně Míša a naservíroval před prázdnou branku Dubovi, který nezaváhal - 1:2. Chvíli nato bylo vyrovnáno, když Jura vyslal bratra Ghedu a ten parádní ránou z voleje trhal sítě - 2:2. I nadále jsme byli aktivní a tlačili jsme se před branku BrnoCity. Plachta přihrál Ghedovi, ten se nadechl k velkému sólu, přešel přes 3 protihráče a přesnou střelou k tyči utrhl vedení na naši stranu - 3:2. V závěru zbytečně zezadu fauloval protihráč Juru a strhla se mela, která byla spíše "fraškovitě" oceněna po 2 červených kartách na obou stranách, na naší straně šli do sprch Turan a MaŠ. Rozhodčí raději utkání ukončil a my si připsali 3 body. Sumasumárum: Hodně utrápené a zároveň vydřené utkání z naší strany. Vůbec se nám nedařilo, spousta příležitostí zůstala neproměněna, ale důležité bylo, že jsme nakonec utkání dokázali "urvat". MaŠ Konečná tabulka 1. osmifinálové skupiny : 1. FPO Blansko 3 2 1 0 12:3 7 2. Antabus 3 1 2 0 5:4 5 3. San Marino 3 1 0 2 4:10 3 4. BrnoCity 3 0 1 2 4:8 1