Restart - ASM A 1:3 (1:0)

Brno Open - sobota 5.1.2013 - Brno - Rybnická

5.1.2013 - MaŠ
Naše branky: Martin Špicl (Ondřej Borkovec) 1:1, Pavel Křivý (Jan Mašek) 1:2, Jan Mašek (Jan Kouřil) 1:3 Sestava: Ondřej Borkovec - Michal Kroupa, Martin Plachký, Jan Mašek, Václav Burian - Martin Špicl, Pavel Křivý, Jan Kouřil V sobotu, 5. 1. 2013 od 8,30 hod., jsme vstoupili do dalšího ročníku zimní ligy - KAJOTbet OPEN 2013. V úvodním utkání nás čekal neznámý celek - Restart a my chtěli vyhrát. Od úvodních minut jsme začali poměrně velkým tlakem a herní převahou, přičemž soupeř spoléhal pouze na brejkové situace. Ihned v začátku jsme měli dvě zajímavé situace, ale ani Janoch, ani Gheda nebyli přesní. Poté se k odraženému míči dostal MaŠ, ale i jeho rána skončila jen pár centimetrů vedle levé tyče. Následně soupeř jednou utekl, útočník servíroval zpět na šestku spoluhráči a jeho následná rána skončila za zády bezmocného Onóše - 1:0. Poté se rychle uvolnil vpravo Gheda, přihrál na zadní tyč MaŠovi, ten však místo střely vracel na paty Ghedovi a míč skončil v autu. Neprosadili se poté v dobré situaci ani Pól ani Míša. Převahu jsme měli velkou, ale štěstí nám nepřálo, Kumarovu ránu vytáhl brankář na roh a nad skončila i poslední střela v poslední minutě v podání Janocha. Obraz hry ve druhé půli se nezměnil, pálili jsme jednu příležitost za druhou a soupeř ani nestíhal bránit. Nejdříve si na Míšovu přihrávku zaběhl MaŠ a s přehledem servíroval zpět před prázdnou branku prvnímu jmenovanému, ten bohužel asi ještě nyní přemýšlí, jak je možné, že míč skončil mimo a ne v brance. Po Ghedově akci a následné parádní přihrávce razítkoval Plachta jen tyč. Poté to konečně přišlo. Asi v polovině druhé půle vyrazil soupeřovu střelu Onóš, míče se zmocnil MaŠ, přetlačil na půlce obránce, šel sám a tvrdou ránou k levé tyči vyrovnal - 1:1. I nadále jsme pokračovali v tlaku a velkou šanci měl opět po kombinaci Janoch, bohužel jeho první pokus končil těsně nad brankou a podruhé trefil jen gólmana soupeře. Následně obdržel parádní přihrávku Pól, servíroval na zadní tyč Ghedovi, jenž mu vrátil a Pól neměl problém do odkryté branky dostat naše barvy do vedení - 1:2. Ihned z další akce na půlce přihrál Janoch Ghedovi, ten obešel obránce a parádně křižně vypálil na zadní tyč - 1:3. Poté utkání skončilo. Sumasumárum: V úvodním utkání KAJOT OPEN jsme se hodně střelecky natrápili, ale zvítězila naše trpělivost. Každopádně jsme měli příležitostí na 3 utkání, bohužel dlouho jsme pilovali mušku a v závěru jsme utkání strhli na svoji stranu. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉ !!!! MaŠ Tabulka skupiny A: 1. PP Security 2 2 0 0 8:1 6 2. San Marino 2 2 0 0 8:4 6 3. Gladiators 2 1 1 0 7:2 4 4. Svážná 2 1 0 1 9:5 3 5. Tempo 2 0 2 0 2:2 2 6. Madrid 2 0 1 1 4:7 1 7. Arménská 2 0 1 1 3:7 1 8. Anitals 2 0 1 1 0:5 1 9. Restart 2 0 0 2 1:9 0