Anitals - ASM A 1:1 (1:0)

Brno Open - sobota 11.1.2014 - Brno - Rybnická

11.1.2014 - MaŠ
Naše branka: Martin Špicl (Jiří Mašek) 1:1 Sestava: Ondřej Borkovec ? Jan Mašek, Jiří Mašek, Michal Kroupa, Václav Burian ? Aleš Weinfurter, Jan Kouřil, Martin Špicl, Onřej Halas V sobotu, 11. 1. 2014 od 12,30 hod., jsme nastoupili k dalšímu utkání Brno Open 2014 proti týmu Anitals. I toto utkání jsme chtěli vyhrát, jelikož jsme věděli, že naše hra by měla být na jiné úrovni. Začali jsme aktivně, ale ve 2. minutě zahrával soupeř trestný kop, jenž jsme špatně bránili a soupeř po rychlém rozehrání trefil přesně pravý horní růžek naší branky - 1:0. Vyvinuli jsme tlak, ale ta naše koncovka, ta byla opět do nebe volající. V 8. minutě jsme soupeře přečíslili, Gheda sklepl míč pod sebe na MaŠe, ten si ještě obešel obránce, ale poté trefil jen brankáře Anitalsu. Čas rychle ubíhal, soupeř pečlivě bránil a mi pálili jednu příležitost za druhou. Janoch dvakrát pálil těsně vedle, MaŠ poté také střílel nepřesně a Jurovi úniky vždy soupeř šťastně dokázal zablokovat. Za chvíli se tlačil po sklepnutí od Míši do zakončení MaŠ, ale obránce jej rozhodil a jeho střelu z úhlu dokázal gólman vyrazit na roh. V samotném závěru první půle pak zatáhl včas záchrannou brzdu útočníkovi dobrým zákrokem Janoch a zastavil tak jasnou šanci osamoceného protihráče. Ve druhé půli jsme přidali a chtěli za každou cenu výsledek "urvat". V úvodu sklepl přihrávku od Ghedy zpět prvnímu jmenovanému MaŠ, ale Gheda pálil jen těsně vedle levé tyče. Poté nepřesně zakončovali postupně Jura, Janoch a Turan. Branka pro nás hold dnes byla zakletá. Asi v polovině druhého poločasu rozehrál naši rychlou kombinaci Jura, našel vpravo Skunka, jenž hned vracel na druhou tyč MaŠovi, ten však zakončoval nemohoucně a místo odkryté branky trefil jen padajícího gólmana do hlavy. Za pár okamžiků pálil těsně vedle Kumar a stejně tak dopadla další rána v podání Turana. Po dalším nástřelu Jury pak tlačil míč do branky Kumar, ale bohužel, neprotlačil. Do konce zbývali 3 poslední minuty, už jsme se chystali k power-play, když Jura přihrál na hrušku MaŠovi, ten mu nezjištně vrátil zpět doprava, první jmenovaný vypálil brankář Anitalsu vyrazil a osamocený MaŠ nemohl než prázdnou svatyni netrefit - 1:1. Do konce jsme se ještě hodně snažili, tlačili soupeře, ale vítěznou branku se nám již vstřelit nepodařilo, bohužel. Sumasumárum: Dnes jsme bohužel ztratili zbytečné dva body se soupeřem, který nás prakticky ani neohrozil, jen bránil. Branka padla po zbytečně a špatně bráněném trestném kopu soupeře. Bohužel chyba byla v pálení i těch nejvyloženějších příležitostí, z nichž nejzásadnější jsem spálil já sám. Proto se celému týmu tímto omlouvám a tuto ztrátu beru jen a jen na sebe. Příště to urveme !!! SAN MARINO OLÉÉÉÉÉ !!!!! MaŠ