Luxury - ASM A 0:7 (0:3)

Brno Open - sobota 18.1.2014 - Brno - Rybnická

18.1.2014 - MaŠ
Naše branky: Jiří Mašek (Martin Špicl) 0:1, Jan Mašek (Martin Špicl) 0:2, Jiří Mašek (Martin Špicl) 0:3, Ondřej Halas (Jiří Mašek) 0:4, Václav Burian (Jan Mašek) 0:5, Jiří Mašek 0:6, Ondřej Halas (Pavel Křivý) 0:7 Sestava: Ondřej Borkovec - Jiří Mašek, Václav Burian, Jan Mašek - Martin Špicl, Jan Kouřil, Ondřej Halas, Pavel Křivý V sobotu, 18. 1. 2014 od 11,55 hod., jsme nastoupili k dalšímu utkání Brno Open 2014. Soupeřem nám byl tým Luxury. Po ztrátě v minulém utkání s Anitals jsme chtěli zápas vyhrát a udělat pro to maximum. A od úvodních minut jsme soupeře zamkli před jeho svatyní a tak tomu prakticky vydrželo až do závěrečného hvizdu rozhodčího. Hned ve 3. minutě rozehrál aut zprava MaŠ na Juru a ten přesným bodlem křižně otevřel skóre - 0:1. I nadále jsme se tlačili před soupeřova gólmana, ale na další branku jsme si museli počkat až do 10. minuty. To přihrál dlouhý míč na šestku Gheda MaŠovi, ten se s míčem otočil a servíroval zpět před branku nabíhajícímu Ghedovi, jenž nekompromisně trhal sítě - 0:2. O dvě minuty později poslal dlouhý míč na šestku MaŠovi Jura, ten lehce sklepl doprava Skunkovi, ale ten lobem razítkoval jen břevno branky soupeře. Ve 14. minutě se opět opakovala gólová situace, Jura si dlouhým míčem našel na "vápně" soupeře MaŠe, ten si počkal a patičkou přihrál zpět prvnímu jmenovanému, který fantastickým lobem zvyšoval naše vedení - 0:3. Těsně před koncem poločasu ještě z dobré pozice pálil tvrdě Jura, ale brankář soupeře míč zlikvidoval. Druhý poločas jsme opět dobývali soupeřovu tvrz a ihned v jejím úvodu jsme šli ve 3 na 2. Míč rychle vyvezl Jura, obešel krásně obránce a servíroval na zadní tyč Skunkovi, který s přehledem prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 0:4. Za chvíli sehráli líbivou bratrskou akci Jura a Gheda, první jmenovaný utekl obránci přihrával před branku druhému, ten vracel vysoký míč zpět, ale Jura hlavou gólmana týmu Luxury nepřelstil. Za chvíli opět přerušil akci soupeře všudybyl Jura a opět z toho byla situace 3 na 2, na jejímž konci servíroval Jura Janochovi, ale ten krásnou křižnou ranou jen těsně minul cíl. Za malý moment vyvezl míč Jura, přihrál před branku opět Janochovi, jenž ještě skvěle sklepl míč zpět, ale první jmenovaný prázdnou branku přestřelil. Poté měl velkou příležitost po skvělém pressingu Ghedy MaŠ, ale jeho ránu zlikvidoval parádním zákrokem soupeřův gólman. Ve 25. minutě rozehrál rychlý aut Gheda na MaŠe, ten mu vrátil na střelu, kterou zlikvidoval brankář Luxur, ale dotěrný Kumar nakonec natřikrát protlačil míč do branky soupeře - 0:5. Asi tři minuty před koncem byl faulován na šestce kapitán MaŠ a následný trestný kop procedil do sítě soupeře bomber Jura - 0:6. V poslední minutě jsme pak opět dobře zakombinovali, na kraji hřiště se zmocnil míče Pól, přihrál křižně na Skunka, jenž bodlem z 10-ti metrů prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 0:7. Sumasumárum: Utkání jsme měli jasně ve své moci a soupeře jsme prakticky do ničeho nepouštěli. Bylo jen otázkou, na jakém čísle se skóre zastaví. Onóš byl v tomto utkání naprosto bez práce, my jsme navíc spoustu hezkých kombinací nedokázali přetavit v další branky. Super borci, jen tak dále .... SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉ !!!!!!!!!!!!! MaŠ 1. Europloty 6 4 2 0 32:9 14 2. Soccer 6 4 1 1 22:10 13 3. San Marino 6 4 1 1 21:12 13 4. Blansko 6 4 1 1 23:16 13 5. Anitals 6 2 3 1 13:9 9 6. Kampa 6 3 0 3 14:16 9 7. JogaThunder 6 1 1 4 11:21 4 8. Luxury 6 0 1 5 8:26 1