ASM A - Zlíňa team 5:4 (2:2)

Brno Open - neděle 2.3.2014 - Brno - Rybnická

2.3.2014 - MaŠ
Naše branky: Jan Kouřil (Martin Mašek) 1:1, Václav Seyfert (Jiří Mašek) 2:1, Jiří Mašek (Jan Kouřil) 3:1, Jan Kouřil (Jiří Mašek) 4:3, Václav Seyfert 5:4 (vítězná penalta) Penalty: Václav Seyfert 1:0, Jan Kouřil 2:1, Jiří Mašek 3:2, Václav Seyfert 4:3 Sestava: Ondřej Borkovec - Michal Kroupa, Jiří Mašek, Jan Mašek, Václav Burian - Václav Seyfert, Jan Kouřil, Ondřej Halas, Martin Mašek V neděli, 2. 3. 2014 od 13,00 hod., jsme nastoupili ke čtvrtfinále letošního ročníku BRNO OPEN 2014. Soupeřem nám bylo megakvalitní mužstvo - Zlíňa team, tedy jeden z favoritů celého turnaje vůbec. Od úvodních minut započala velmi vyrovnaná partie a v 5. minutě po chybě v naší obraně střílel do Onóše útočník soupeře a odražený míč propálil ze šestky jeho spoluhráč až do sítě - 0:1. V 10. minutě sebral míč na půlce protihráči Gheda, přihrál doleva Mařovi, jehož ránu ještě gólman vyrazil, ale pohotový Janoch míč špičkou kopačky uklidil do branky - 1:1. O 3 minuty později vyvezl Jura míč, nejdříve jej zastavil protihráč, ale Jura se okolo něj nakonec obtočil a střílenou přihrávkou na zadní tyč našel Sáju, jenž ve skluzu dopravil míč do sítě - 2:1. Ve 14. minutě prvního dějství vyvezl opět míč po levé straně Jura, přihrával před prázdnou branku Kumarovi, který však promáchl, míč se poté dostal k lajně Janochovi, jenž vrátil parádně zpět na zadní tyč Jurovi a ten do prázdné branky trhal sítě - 3:1. V poslední minutě nejdříve předvedl super zákrok Onóš, poté jsme směřovali do kontru, jehož rozehrávku jsme však zkazili a soupeř situaci 2 na 1, sice trošku se štěstím, avšak pohotově ztrestal - 3:2. Druhá půle začala náporem Zlíňa teamu, ale Onóš předváděl jeden super zákrok za druhým. Ve 20. minutě utekl soupeři Janoch a postupoval sám na gólmana soupeře, ten jej však bravurně vychytal a poté zlikvidoval i Jurovu dorážku. Prakticky ihned vzápětí se v podobné situaci ocitl Mařa, ale ani on na výborného brankáře Zlíňa teamu nevyzrál. Soupeřův tlak sílil a po jednom z jeho rohů fantasticky zakročil skvělý Onóš. Pět minut před koncem utkání sebral míč soupeřově útočníkovi Jura, ale vzápětí vymyslel špatnou přihrávku, kterou namazal osamocenému útočníkovi, a ten Onóšovi nedal střelou o tyč šanci - 3:3. Za další dvě minuty však rozehrál rychle Kumar aut Jurovi, ten narazil Janochovi, který se rychlou kličkou zbavil obránce, postupoval sám a přesnou střelou k tyči prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 4:3. Zlíňa team ihned sáhl k power-play a ještě než jsme se stačili pořádně sformovat, tak nás dobře vykombinoval a osamocený útočník soupeře nekompromisně prostřelil bezmocného Onóše pod víko - 4:4. V penaltovém souboji jsme vyhráli los a MaŠ zvolil zahajovací pozici. Penalty postupně proměnili vždy nekompromisně - Sája, Janoch i Jura, soupeř odpověděl stejnou mincí. Ve čtvrté sérii opět prostřelil gólmana Sája a soupeřovu ránu zlikvidoval skvělý Onóš a zajistil nám tak postup do další fáze turnaje. Sumasumárum: Utkání bylo velmi vyrovnané a myslím i velmi kvalitní. Soupeř, jehož základ tvořilo Tango Brno hrálo výborně, ale my jsme sekundovali rovněž výborně. Na vedoucí branku Zlíňa teamu jsme dokázali odpovědět hned 3 brankami a jen díky individuálním chybám jsme soupeře nakonec dostali zpět do hry. V penaltách to byla loterie, jejímž hrdinou se stal Onóš. Historický mezník SAN MARINA jsme tedy dnes posunuli dále. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉ !!!! MaŠ Los finálového turnaje - neděle 2.3.2014: 13:00 San Marino - Zlíňateam 4:4 (3:2), pk 4:3 13.35 Madrid - Soccer 4:1 (3:0) 14:10 U dřev.orla - Nasan 2:3 (0:2) 14:45 Europloty - Barum 6:3 (3:1) 15:20 1.semifinále San Marino - Madrid 3:3 (2:0), pk 0:2 15:55 2.semifinále Nasan - Europloty 0:1 (0:0) 16:30 zápas o 3.místo San Marino - Nasan 3:0 (1:0) 17:05 finále Brno Open 2014 Madrid - Europloty 2:6 (1:3)