ASM A - Madrid 3:4 (2:0)

Brno Open - neděle 2.3.2014 - Brno - Rybnická

2.3.2014 - MaŠ
Naše branky: Jiří Mašek (Jan Kouřil) 1:0, Václav Burian (Václav Seyfert) 2:0, Václav Seyfert (Michal Kroupa) 3:1 Penalty: Václav Seyfert - nedal, Jan Kouřil - nedal Sestava: Ondřej Borkovec ? Michal Kroupa, Jiří Mašek, Jan Mašek, Václav Burian ? Václav Seyfert, Jan Kouřil, Ondřej Halas, Martin Mašek V neděli, 2. 3. 2014 od 15,20 hod., jsme nastoupili k semifinálovému utkání proti týmu Madrid a byli jsme favoritem. Madrid sice ihned v 1. minutě vyzkoušel z dálky Onóše, ale ten byl pozorný a s přehledem kryl. Ve 3. minutě však vyvezl míč Mařa, narazil si s Janochem a poté nadvakrát zakončoval, ale soupeřův gólman obě naše příležitosti zlikvidoval. Vzápětí Jura servíroval na šestku Skunkovi, ale ani on přes gólmana soupeře míč neprocpal. V 5. minutě sebral míč soupeři Jura, upaloval po pravé straně a poté parádně servíroval Ghedovi na zadní tyč, ten efektivně patičkou však jen nastřelil tyč. Následně zahrozil i Madrid, po chybě Ghedy s Kumarem, ale jeho ránu zastavila boční síť naší svatyně. Ihned poté po další naší hrubici upalovali 2 soupeřovi hráči na 1, ale naštěstí přihrávka na zadní tyč neměla dostatečnou razanci. V 10. minutě sebral míč útočníkovi Madridu Janoch, přesně přihrál doprava do náběhu Jurovi a ten podél brankáře otevřel skóre - 1:0. Zvyšoval mohl Skunk, když nejdříve obral o míč protihráče, narazil si s Ghedou, ale poté jen napálil skvělého brankáře Madridu. Soupeř mohl následně vyrovnat, když po průniku jejich útočníka však parádně zakročil Onóš. Po další hrubce Skunka šel z půlky na Onóše osamocený útočník soupeře, ale bodlem jen těsně minul branku. Minutu před koncem první půle vyvezl míč po levé straně Sája, levačkou vyzkoušel pozornost gólmana a pohotový Kumar stehnem vtlačil míč do branky - 2:0. V poslední minutě pak zastavil protiútok soupeře Kumar, šel sám a bodlem razítkoval pravou tyč branky Madridu. V úvodu druhého dějství nejdříve utekl po levé straně Jura, servíroval na zadní tyč Ghedovi, ale ten napálil míč jen do brankáře. Za dvě minuty získal míč Mařa, přihrál pod sebe Ghedovi, ten nešikovně upadl a následoval brejk Madridu 3 na 1, první ránu ještě Onóš vyrazil, ale doraz v podání druhého útočníka již byl nechytatelný - 2:1. Od této chvíle byl soupeř na koni a tečovanou ránu z 15-ti metrů Onóš reflexivně vytáhl na roh. Další nástřel z dobré vzdálenosti zblokoval hrudníkem Janoch a Onóš jej dokázal zachytit. Ve 20. minutě rozehrál Míša míč na šestku Sájovi, ten míč podržel, poté si jej hodil okolo obránce a fantastickým lobem přehodil padajícího gólmana Madridu - 3:1. Bohužel už za 2 minuty propadl zbytečně v obraně Kumar a osamocený útočník soupeře s přehledem mezi nohama Onóše korigoval - 3:2. Za další dvě minuty mohl soupeř dokonce vyrovnat, ale po kličce útočníka následovala rána přesně k tyči, jenž Onóš bravurně vykopl. Asi v polovině druhé půle sebral míč protihráči Jura, vypálil z dálky bodlem, brankář jeho pokus vyrazil a technická dorážka Jury jen se štěstím neskončila v síti. Za minutu nastřeloval Mařa na zadní tyč, ale Skunk jej nepochopil a na míč nedosáhl. Ihned vzápětí pálil Sája do břevna a po dalším signálu z rohu Jura přenechal Sájovi, jenž opět chytře loboval, ale míč zastavila opět pravá tyč. V tuto chvíli jsme soupeře doslova drtili a z dálky to zkoušel opět Sája, jehož dělovku gólman vyrazil a poté servíroval na zadní tyč Jurovi, jenž by zakončoval do prázdné branky, brankář soupeře však neskutečným zákrokem zmiňovanou přihrávku blokoval. Za minutu zakončoval po Mařově parádní přihrávce do prázdné branky opět Jura, ale opět byla šance neskutečnou robinsonádou gólmana zlikvidována. Do konce zbývalo asi 15 vteřin a my rozehrávali aut vedle branky Madridu, míč zde bohužel Sája se Skunkem nedokázali udržet, soupeř nás přečíslil a byl z toho poslední roh utkání, po kterém následovala přihrávka na zadní tyč osamocenému útočníkovi, jenž nechytatelnou ranou pod břevno vyrovnal v poslední vteřině utkání !!! V následných penaltách jsme opět po vyhraném losu zahajovali, ale ani Sája, ani Janoch neproměnili a soupeř byl naopak 100%. Sumasumárum: Byl to decimující zápas. Měli jsme vyhrát rozdílem třídy, ale gólman soupeře a naše střelecká nemohoucnost tento fakt zhatila. Ani v tomto utkání jsme se bohužel nevyvarovali hrubých chyb, které soupeř krutě trestal a dnes nás totálně vyškolil z efektivity. Bohužel byla to krutá porážka a finále by nám zcela jistě slušelo více, ale je to sport. Tak pojďme bojovat o "bronz" .... SAN MARINO OLÉÉÉÉÉ !!! MaŠ Los finálového turnaje ? neděle 2.3.2014: 13:00 San Marino - Zlíňateam 4:4 (3:2), pk 4:3 13.35 Madrid ? Soccer 4:1 (3:0) 14:10 U dřev.orla ? Nasan 2:3 (0:2) 14:45 Europloty ? Barum 6:3 (3:1) 15:20 1.semifinále San Marino ? Madrid 3:3 (2:0), pk 0:2 15:55 2.semifinále Nasan ? Europloty 0:1 (0:0) 16:30 zápas o 3.místo San Marino - Nasan 3:0 (1:0) 17:05 finále Brno Open 2014 Madrid ? Europloty 2:6 (1:3)