ASM A - Nasan 3:0 (1:0)

Brno Open - neděle 2.3.2014 - Brno - Rybnická

2.3.2014 - MaŠ
Naše branky: Martin Mašek 1:0, Jiří Mašek 2:0, Václav Seyfert (Ondřej Halas) 3:0 Sestava: Ondřej Borkovec - Michal Kroupa, Jiří Mašek, Václav Burian, Václav Seyfert - Ondřej Halas, Jan Kouřil, Martin Mašek, Martin Špicl V neděli, 2. 3. 2014 od 16,30 hod., jsme zakončovali letošní pouť v BRNO OPEN a to utkáním o třetí místo s týmem Nasan. Chtěli jsme se rozloučit s turnajem výhrou a vybojovat tak konečné 3. místo v turnaji. A ihned od úvodních minut jsme začali soupeře přehrávat a tak to prakticky bylo v průběhu celého utkání. Dobře jsme bránili a Nasan jsme téměř do ničeho nepouštěli. Ve 3. minutě nastřeloval na zadní tyč míč Jura, ale Janoch na něj nedosáhl. Za dvě minuty si oba situaci zopakovali, když Jura podržel míč nalevo a servíroval na zadní míč opět Janochovi, ale tomu opět chyběl jen krůček. V 8. minutě obral Skunk o míč obránce upaloval osamocený, ale bohužel jej gólman soupeře vychytal. V 10. minutě vyběhl gólman Nasanu až skoro na půlku, šel do pressu s Mařou, který souboj vyhrál, důrazně jej přetlačil a do prázdné branky otevřel skóre - 1:0. Do konce první půle se hrálo poměrně vyrovnaně, ale bez příležitostí na obou stranách. Ihned v úvodu druhé půle přerušil rozehrávku soupeře Mařa, šel sám, ale opět brankáře Nasanu neprostřelil. Prakticky z protiútoku nastřeloval obránce Nasanu tvrdě na zadní tyč, ale osamocený jeho spoluhráč ze 4 metrů přestřelil. V polovině druhého dějství pálil z úhlu zprava Míša, ale jeho projektyl gólman soupeře vytěsnil na roh. Další naši příležitost založil na půlce přihrávkou na Sáju MaŠ, ten ihned posunul na šestku Jurovi, jenž z úhlu napálil jen brankáře. O minutu později vyvezl míč středem Sája, servíroval doleva Mařovi, ale ani jeho rána za zády gólmana Nasanu neskončila. A tak musel 8 minut před koncem vzít do svých rukou situaci Jura, jenž nejdřív přerušil nepřesnou rozehru soupeře a svoje samostatné sólo s přehledem ranou k tyči proměnil - 2:0. Pět minut před koncem sebral pro změnu míč soupeři Skunk, přihrál do středu Sájovi a šli jsme 3 na 1. Sája na místo přihrávky volil opět svůj tradiční lob a parádně takto zvyšoval - 3:0. Při závěrečné power-play soupeře ještě mohl zakončoval do prázdné branky přes celé hřiště MaŠ, ale jen těsně minul. Sumasumárum: Utkání o 3. místo jsme zvládli s naprostým přehledem a zaslouženě končíme nakonec bronzoví. Soupeře jsme si zodpovědně hlídali a utkání jsme dovedli k zaslouženému vítězství. Historicky tak bereme v BRNO OPEN třetí pozici a rozšiřujeme tak naši Síň slávy o další trofej. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉ !!!!! MaŠ Los finálového turnaje ? neděle 2.3.2014: 13:00 San Marino - Zlíňateam 4:4 (3:2), pk 4:3 13.35 Madrid ? Soccer 4:1 (3:0) 14:10 U dřev.orla ? Nasan 2:3 (0:2) 14:45 Europloty ? Barum 6:3 (3:1) 15:20 1.semifinále San Marino ? Madrid 3:3 (2:0), pk 0:2 15:55 2.semifinále Nasan ? Europloty 0:1 (0:0) 16:30 zápas o 3.místo San Marino - Nasan 3:0 (1:0) 17:05 finále Brno Open 2014 Madrid ? Europloty 2:6 (1:3)