ASM A - Excalibur 6:1 (3:0)

2. třída, skupina B - sobota 3.9.2011 - Brno - Kamínky

3.9.2011 - MaŠ
Naše branky: Jiří Mašek (Jan Mašek) 1:0, Martin Mašek (Martin Plachký) 2:0, Kryštof Večeřa (Jan Mašek) 3:0, Martin Mašek (Jan Mašek) 4:0, Martin Mašek (Jan Mašek) 5:0, Martin Plachký (Kryštof Večeřa) 6:0 Sestava: Aleš Weinfurter - Jiří Mašek, Michal Kroupa, Martin Plachký, Jan Maňásek, Petr Doubravský - Dominik Martinek, Kryštof Večeřa, Martin Mašek, Jan Mašek, Martin Špicl A V sobotu, 3. 9. 2011 od 9,00 hod., se započala nová kapitola v knize SAN MARINO. Vstupovali jsme jako nováček do nové soutěže, 2. B třídy a chtěli jsme se ihned v úvodu dobře zavést. Na krásném hřišti Kamínky to ale nebylo vůbec jednoduché. Tropické počasí naznačilo, že bude třeba zde za úspěch nechat hodně sil.   Ihned od úvodu jsme se do soupeře zakousli, ale první naše příležitosti s přehledem likvidoval výborný soupeřův brankář. Největší šanci úvodu zazdil kapitán MaŠ, když nejdříve nastřelil gólmanu nohy a odražený míč se snažil umístit, jenže jej zastavila tyč. Asi v polovině první půle to ale již vyšlo. Gheda vybojoval míč a vyslal kolmicí do trháku bratra Juru, ten nastřelil padajícího brankáře, ale odražený míč se vrátil zpět od Jury do branky soupeře - 1:0. Zanedlouho vyslal Plachta Mařu, ten sám na brankáře zachoval chladnou hlavu a s přehledem jej obstřelil - 0:2. Po pár minutách se po přihrávce z rohu od Jury uvolnil MaŠ, ale jeho ránu mířící do horního růžku branky soupeře bravurně vyrazil brankář Excaliburu na roh. Těsně před koncem prvního poločasu utekl Gheda po levé straně a poté perfektně servíroval na zadní tyč bomberovi Krištofinhovi, jenž se v těchto situacích nemýlí - 0:3. I přes ještě několik našich šancí se bohužel do konce první půle stav neměnil. Ve druhém dějství již se hrálo jen na jednu branku. Po pár minutách si vyměnili míč bratři Gheda a Mařa a druhý jmenovaný doklepával do prázdné branky - 4:0. Prakticky z dalšího protiútoku si oba svoji akci zopakovali, ale těsně před dorážkou Ghedy míč doklepl do vlastní branky Excaliburský obránce, branka byla připsána Mařovi, který tím zapečetil svůj dnešní hattrick - 5:0. Za několik okamžiků podtrhl svoji dnešní nemohoucnost MaŠ, kterému servíroval skvěle Krištofinho, ale náš kapitán trefil jen boční síť. Co se nepovedlo jemu provedl Plachta, který dokončil parádní naši akci, jenž sám započal a asistoval mu Krištofinho - 6:0. Soupeři se nakonec podařilo vstřelit čestný úspěch, když jim vyšla hra v pěti s brankářem, pravdou je, že v tuto chvíli nezafungovala dobře naše obrana - 6:1. Tímto výsledkem utkání skončilo. Sumasumárum: Zodpovědný týmový výkon přinesl do nové sezóny SAN MARINU první 3 body. Všichni makali, i když bylo znát, že se jedná teprve o první ostrý start v nové sezóně. Kluci výborně ..... SAN MARINO OLÉÉÉÉÉ !!! MaŠ