ASM A - BB Press 9:9 (3:5)

Příprava - pondělí 11.4.2011 - Dolní Loučky - SM Aréna

11.4.2011 - MaŠ
Naše branky: Martin Mašek (Kryštof Večeřa) 1:1, Martin Špicl (Kryštof Večeřa) 2:1, Jiří Mašek (Dominik Martinek) 3:1, Jakub Duchoň 4:5, Kryštof Večeřa (Jiří Mašek) 5:5, Dominik Martinek (Petr Doubravský) 6:5, Martin Mašek 7:9, Jakub Duchoň (Martin Mašek) 8:9, Petr Doubravský (Martin Špicl) 9:9 Sestava: Aleš Weinfurter - Michal Kroupa, Jiří Mašek, Martin Mašek, Petr Doubravský, Jan Mašek - Dominik Martinek, Kryštof Večeřa, Martin Špicl, Jakub Duchoň, Jan Maňásek V pondělí, 11. 4. 2011 od 19,00 hod., jsme přivítali naše kamarády s brněnského týmu BBPress. Soupeř hrající o dvě soutěže výše nás měl prověřit, jak že jsme na tom před ostrou sezónou. Ihned od úvodních minut jsme rozehráli velmi vyrovnanou partii, kde se skóre přelévalo na jednu či druhou stranu. Nejdříve naši hrubku v obraně potrestal soupeř, který získal míč a nekompromisní ránou bodlem dostal svůj tým do vedení - 0:1. Odpověděli jsme poměrně rychle po skvělé kombinaci bombera Krištofinha a zakončovatele Maři - 1:1. Za pár minut nás dostal do vedení kapitán MaŠ, jenž zakončoval do odkryté branky po parádní akci Jury a přihrávce Krištofinha - 2:1. Další naši branku vsítil po vydařené akci Jura, který po kolmici Arafata křižně vymetl pavučinku branky BBPressu - 3:1. Poté přišla série naši neproměněných loženek a tak nás soupeř rychle a efektivně trestal po několika vydařených akcích, jenž měly oči a skóre otočil. Do poločasu vedl přesvědčivě - 3:5. Ihned v úvodu druhého dějství vypíchl míč bojovník Jakub a zkušeně korigoval - 4:5. Netrvalo dlouho a prosadil se i náš tradiční střelec Krištofinho, kterému do parádní pozice servíroval špílmach Jura - 5:5. Poté Krištofinho odmítl skóroval do prázdné branky po vyšachování soupeře ve spolupráci s Míšou a tak musel vzít zodpovědnost na svoje bedra Arafat, který po kolmici Duba nadvakrát prostřelil soupeřova gólmana - 6:5. Poté jsme si opět vybrali špatnou chvilku a po zbytečných hrubkách a neproměněných protiútocích jsme nechali BBPress "utrhnout" na drtivých - 6:9. Těsně před koncem utkání vybojoval míč Mařa a svoje následné sólo zakončil zkušeně k tyči - 7:9. Prakticky poslední branku utkání vstřelil Jakub, kterého vysunul Mařa a první jmenovaný křižnou ránou nekompromisně trhal sítě - 8:9. Vzhledem k tomu, že soupeř souhlasil s pokračovaním utkání, tak se nám nakonec podařilo výsledek posunout do "plichtové" pozice. Poslední rychlou akci přetavil ve vyrovnávací branku Dub, když akci založil Krištofinho, a poslednímu střelci přihrával MaŠ - 9:9. Sumasumárum: Utkání z obou stran rozhodně nepostrádalo kvalitu, ale na naší straně bylo mnoho zbytečných chyb. Opět jsme hráli až moc zbrkle dopředu, na místo většího počtu vyměněných míčů a vytváření si lepších pozicí. Nicméně BBPress byl rozhodně výborným soupeřem před jarní částí sezóny a příští čtvrtek to zopakujeme, tentokráte na trávníku našeho soupeře. MaŠ