ASM A - Veverská Bítýška 13:12 (6:3)

Příprava - středa 20.10.2010 - Dolní Loučky - SM Aréna

20.10.2010 - MaŠ
Naše branky: Jakub Duchoň (Kryštof Večeřa) 1:0, Kryštof Večeřa 2:0, Kryštof Večeřa (Jakub Duchoň) 3:0, Kryštof Večeřa (Jiří Mašek) 4:0, Dominik Martinek (Václav Burian) 5:1, Jiří Mašek 6:3, Martin Špicl (Jiří Mašek) 7:3, Kryštof Večeřa (Martin Špicl) 8:3, Petr Doubravský (Václav Burian) 9:6, Aleš Weinfurter (Jiří Mašek) 10:6, Kryštof Večeřa (Jan Mašek) 11:8, Petr Doubravský (Martin Plachký) 12:8, Martin Špicl (Petr Doubravský) 13:8 Sestava: Jan Mašek - Martin Plachký, Aleš Weinfurter, Jiří Mašek, Petr Doubravský, Václav Burian - Martin Špicl, Kryštof Večeřa, Dominik Martinek, Jakub Duchoň Ve středu 20. 10. 2010 od 19,00 hod., jsme se přátelsky utkali se soupeřem z Veverské Bítýšky. Již před 14 dny jsme se utkali a zápas skončil jasným výsledkem našeho týmu. A jak že tomu bylo dnes ? Ihned od úvodních minut jsme nasadili tempo, kterému soupeř jen těžko odolával. Hned v prvních minutách si tradičně Krištofinho obešel obránce a servíroval před prázdnou branku Jakubovi, který otevřel skóre - 1:0. Po pár minutách hry vystihl Krištofinho rozehrávku soupeře a s přehledem zvyšoval - 2:0. Za chvilku na to si vyměnili role hráči, jenž byli u první branky, tentokráte nahrával Jakub a "bomber" Křištofinho se nemýlil - 3:0. Na 4:0 zvyšoval a svůj hattrick zapečetil Krištofinho po parádním pasu Jury před branku soupeře. Poté jsme dovolili soupeři po jeho akci snížit - 4:1. Naši další branku přidal Arafat poté, co si skvěle vyměnil míč s Kumarem a nezaváhal - 5:1. Veverská Bítýška posléze využila naší menší koncentrace a dvěma slepenými brankami snížila na rozdíl dvou gólů - 5:3. Poslední slovo první půle vyřkl Jura, který z půlky vzduchem servíroval míč před svatyni hostů, ale míč skončil u tyče překvapeného brankáře - 6:3. Takto skončila první půle. Ve druhém poločase již výkon nepůsobil tak zodpovědně, začali jsme pouze ležérně bránit a soupeř nás za to často trestal. Nejdříve však Jura vyslal parádní uličkou MaŠe a ten sám před brankářem nezaváhal - 7:3. Za minutu získal míč MaŠ a podobnou uličkou vybídl ke skórování Krištofinha - 8:3. Bohužel, poté jsme si vybrali hodně slabou pětiminutuvku, ve které jsme opět soupeři dovolili se dostat do hry a tan snížil - 8:6. Následný rohový kop rozehrál Kumar a sběhnuvší Dub prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 9:6. Zanedlouho sebral míč soupeři Jura a parádní vysokou přihrávkou vybídl ke skórování Turana, jenž ze vzduchu efektně zvyšoval - 10:6. Veverská Býtýška pak opět dvěma brankami snížila - 10:8. Při následné hře s vysunutým gólmanem Gheda našel milimetrovou přihrávkou Krištofinha a ten svojí pátou brankou opět zvýšil skóre - 11:8. Po následné perketní rychlé kombinaci, při které šel míč po ose MaŠ, Plachta a Dub poslední jmenovaný do prázdné branky vstřelil další branku - 12:8. Pak MaŠ přihrál míč Dubovi, ten mu rychle vrátil do běhu a první jmenovaný z úhlu hezkou křižnou ránou pečetil výsledek - 13:8. Soupeř poté opět snižoval a tím skončila oficiální hrací doba a naši hráči se pomalu rozcházeli - 13:9. Jelikož soupeř chtěl stále ještě hrát, tak se pokračovalo již na rámec hrací doby a hráli jsme již bez střídání, v tomto úseku se nám již gól vstřelit nepodařil, naopak soupeř snížil na konečných 13:12. Sumasumárum: První poločas nebyl špatný, ve druhém poločasu jsme předvedli hodně ležérních soubojů. Je třeba se z těchto pro sobotní utkání s domácím Orlem Řečkovice poučit a zahrát zodpovědně, ale pevně věřím, že tomu tak i bude. Takže zatím čágo. MaŠ