ASM A - Pepe team 12:6 (8:2)

Příprava - středa 15.9.2010 - Dolní Loučky - SM Aréna

15.9.2010 - MaŠ
Naše branky: Václav Burian (Petr Doubravský) 1:0, Jiří Mašek 2:0, Dominik Martinek (Petr Doubravský) 3:0, Václav Burian 4:1, Martin Mašek 5:1, Kryštof Večeřa 6:1, Martin Špicl (Petr Doubravský) 7:2, Jakub Duchoň (Michal Kroupa) 8:2, Kryštof Večeřa (Petr Doubravský) 9:2, Jan Mašek (Petr Doubravský) 10:2, Martin Plachký (Martin Špicl) 11:6, Martin Plachký (Jiří Mašek) 12:6 Sestava: Aleš Weinfurter - Michal Kroupa, Petr Doubravský, Jan Mašek, Jiří Mašek, Martin Plachký - Martin Špicl, Martin Mašek, Dominik Martinek, Václav Burian, Jakub Duchoň, Kryštof Večeřa Ve středu, 15. 9. 2010 od 18,30 hod., jsme sehráli další přátelské utkání s týmem, se kterým jsme se již letos utkali - Pepe teamem. První utkání jsme zvládli, ale dnes soupeř přijel částečně posílen, takže bylo zřejmé, že nás dnes prověří více. Hned od prvních minut jsme převzali iniciativu, tvořili hezké kombinace a přidali mnoho krásných branek. Hned v úvodu jsme se dostali do vedení po krásné kombinaci Petra Doubravského, jenž servíroval Václavu Burianovi - 1:0. Na 2:0 zvyšoval šťastně přes půl hřiště Jiří Mašek, jehož pas skončil překvapivě u levé tyče branky Pepeho. O pár minut později zvyšoval skóre po znovu dobře sehraném "trojúhelníku", na jehož konci byl dnešní "pan" asistent Petr Doubravský, který nahrál Dominiku Martinkovi a ten nekompromisně skóroval - 3:0. Poté soupeř dokázal korigovat. S tím se ale nesrovnal Václav Burian, který obral soupeře o míč a volil přesnou střelu k tyči - 4:1. Podobně zvyšoval i vrátivší se Martin Mašek, jenž také přerušil kombinaci soupeře a o tyč zvyšoval - 5:1. Trio hráčů, jenž skórovali bez asistence zakončil Kryštof Večeřa, jenž si položil brankáře a chytrým padáčkem vsítil další branku - 6:1. Poté jsme opět neubránili protiútok Pepe teamu a dovolili mu se radovat podruhé - 6:2. Těsně před koncem poločasu jsme sehráli hezký rychlý protiútok, když zleva chystal před branku Petr Doubravský a zakončoval Pepemu mezi nohy Martin Špicl - 7:2. Poslední slovo první půle vyřikl Jakub Duchoň, kterého oslovil parádním pasem přes půl hřiště Michal Kroupa - 8:2. Takto také skončil první poločas. Začátek druhé půle jsme opět chytili a ihned v jejím úvodu nahrával, kdo jiný než Petr Doubravský, zakončoval Kryštof Večeřa - 9:2. Pak jsme bohužel hodně povolili a mnoho šancí jsme nedokázali dotahovat do konce. Výborně si zachytal také Aleš Weinfurter, který opět předvedl dnes mnoho skvělých zákroků. My jsme neproměňovali, soupeř ano a postupně snížil až na 9:6. Konec utkání jsme se však opět "hecli" a skóre posunuli do většího rozdílu. Nejdříve jsme sehráli snad nejlepší akci celého utkání - Kryštof Večeřa obešel obránce, sklepl na Petra Doubravského, který z první nachystal před branku soupeře míč, se kterým nemohl mít Jan Mašek problém - 10:6. Jedenáctou branku přidal Martin Plachký střelou asi z 10-ti metrů, přihrával mu Martin Špicl - 11:6. Utkání zapečetil Martin Plachký, který obdržel parádní přihrávku od Jiřího Maška, zmátl celou obranu Pepe teamu a zkušeně vstřelil branku - 12:6. Sumasumárum: Utkání mělo slušnou úroveň soupeř byl dnes opravdu silnější, my jsme solidně tvořili, bohužel mnoho akcí nebylo dokončeno přesně. Jako příprava to však nebylo špatné. MaŠ