ASM A - Flamengo B 3:4 (2:2)

2. třída, skupina B - sobota 3.9.2011 - Brno - Kamínky

3.9.2011 - MaŠ
Naše branky: Michal Kroupa (Martin Špicl) 1:0, Kryštof Večeřa (Michal Kroupa) 2:1, Petr Doubravský (Dominik Martinek) 3:3 Sestava: Aleš Weinfurter - Jiří Mašek, Michal Kroupa, Martin Plachký, Jan Maňásek, Petr Doubravský - Dominik Martinek, Kryštof Večeřa, Martin Mašek, Jan Mašek, Martin Špicl ŽK: Jiří Mašek, Martin Plachký V sobotu, 3. 9. 2011 od 10,40 hod., jsme nastoupili ke druhému utkání nové sezóny 2011/12 proti velmi silnému soupeři - Flamengo "B". Věděli jsme, že to nebude jednoduchý boj, navíc v soupeřově dresu nastupuje náš kamarád Opli. Ihned od úvodních minut jsme rozehráli vyrovanou partii, jenž zůstala vyrovnanou prakticky až do posledních vteřin. Ihned z první naší rozehrávky vysunul MaŠ Míšu, který se utrhl a přesnou křižnou přízemní ránou otevřel dnešní přestřelku - 1:0. Netrvalo však dlouho a poprvé o sobě dal vědět nejlepší hráč utkání - Havelka. Zamotal hlavy hned 3 našim hráčům a přesnou ránou k tyči pohotově vyrovnal - 1:1. Po pár minutách však Míša zatáhl míč k pravému rohu hřiště a našel před brankou sběhnuvšího Krištofinha, který trhal sítě - 2:1. Na konci další naší šance byl po přihrávce Ghedy Dub, ale jeho střelu zastavilo břevno branky Flamenga. Na druhé straně zahrával soupeř trestný kop, který končil rovněž na břevnu naší branky. Do konce poločasu se podařilo Flamengu vyrovnat, když zakončoval opět Havelka, tentokráte nutno přiznat, že měl hodně štěstí, když Turan míč vyrazil tak smolně, že se mu s rotací vrátil do branky - 2:2. Ve druhém poločase jsme asi po 5 minutách ztratili míč na soupeřově půli a opět jsme nepokryli Havelku, který si vymotal tradičně hned 3 protihráče a prostřelil i bezmocného Turana - 2:3. Bojovali jsme a chtěli jsme za každou cenu vyrovnat, bohužel chybělo v zakončování štěstí. I soupeř hodně zlobil a hrozil, ale Turan podával tradičně spolehlivý výkon. Asi v polovině druhého dějství vypíchl míč obránci MaŠ, ale na místo přihrávky na zadní tyč volil střelbu, ale oba jeho pokusy bravurně kryl gólman Flamenga. Asi 7 minut před koncem utkání se do velké šance dostal Gheda, ale vychytal jej opět skvěle chytající brankář Flamenga. Po chvíli se do podobné příležitosti dostal stejný hráč, ale ještě servíroval na zadní tyč na Míšu, ale toho opět fantasticky vychytal brankář, který nás v tuto chvíli přiváděl k šílenství. Poté Jura neuvěřitelným lobem hledal Míšu, ten však z otočky trefil pouze břevno. Pět minut před koncem získal míč Nidal Oriedi, připravil jej Dubovi, který parádný ránou vymetl šibenici branky soupeře - 3:3. Bohužel, asi za 2 minuty vzal na sebe zodpovědnost opět bombér Havelka, prošel přes celé hřiště a opět nedal Turanovi šanci - 3:4. V tuto chvíli již jsme hráli "va-bank" - bez brankáře, hodně jsme soupeři zatopili, ale vyrovnat se nám již nepodařilo. Sumasumárum: Sehráli jsme kvalitní utkání, kterému by rozhodně slušelá více remíza. Celý tým opět bojoval jeden za druhého a to se cení. Bohužel dnešní titulek utkání by asi byl správnější ve znění: SAN MARINO vs. HAVELKA, bez něj by byl soupeř asi poloviční. Přesto díky všem zúčastněným a zamakáme o body příště. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉ !!! MaŠ