ASM A - Dream snů 5:7 (1:4)

Příprava - středa 18.8.2010 - Dolní Loučky - SM Aréna

18.8.2010 - MaŠ
Naše branky: Martin Plachký (Martin Špicl) 1:3, Petr Doubravský (Jaroslav Brabec) 2:5, Jan Mašek (Jaroslav Brabec) 3:6, Jaroslav Brabec (Martin Špicl) 4:7, Petr Doubravský (Martin Plachký) 5:7 Sestava: Aleš Weinfurter - Petr Doubravský, Jiří Mašek, Jan Mašek, Martin Plachký - Martin Špicl, Jaroslav Brabec, Pavel Křivý, Jakub Duchoň Ve středu, 18. 8. 2010 jsme od 19,00 hod. sehráli další přátelské utkání s týmem hrající 3. třídu brněnských soutěží - Dream snů. Tento soupeř měl být pro náš nově vzniklý tým další prověrkou v připravenosti před premiérovou sezónou. Úvodní několikaminutové oťukávání přineslo jen pár šancí na obou stranách. Poté se ale projevila futsalová zkušenost našeho soupeře a ten po několika krásných kombinacích šel hned do 3-brankového vedení - 0:3. Až poté jsme se dokázali prosadit po rohovém kopu v podání Martina Špicla, jenž našel sběhnuvšího Martina Plachkého a ten byl nekompromisní - 1:3. Do konce poločasu jsme soupeře dokázali několikrát ohrozit, ale nakonec to byl on, kdo dal další brankou konečnou podobu poločasovému výsledku, tedy 1:4 pro Dream snů. Ve druhé půli jsme dokázali zlepšit hru a soupeře jsme na pár minut doslova zamčeli na jeho polovině. Bohužel několik našich velkých šancí dokázal ubránit. Nedáš - dostaneš, z ojedinělého protiútoku Dream snů kontroval a šel do vedení - 1:5. Poté jsme se po hezké kombinaci prosadili i my a Jara Brabec našel před brankou Petra Doubravského, ten se nemýlil - 2:5. Bohužel za pár minut se po naší hrubce opět prosadil soupeř a bylo to již - 2:6. Na 3:6 korigoval po rychlém úniku Honza Mašek, nahrávku si připsal Jara Brabec. Dream snů poté opět skóroval a zvyšoval svoje vedení opět na rozdíl 4 branek - 3:7. Ihned z protiútoku zapečetil svoji produktivitu Jara Brabec brankou na - 4:7, míč mu předtím přichystal Martin Špicl. Konečnou podobu výsledku dal svojí 2. brankou Petr Doubravský, kterému míč před branku servíroval Marťas Plachký - 5:7. Sumasumárum: Velmi vhodně zvolený soupeř nám dal dnes skvělou lekci. Hrál chytře, takticky vyspěle a hlavně velmi produktivně. Bylo prostě vidět, že zkušenosti s futsalem nám stále chybí a je stále co pilovat. Pevně všichni věříme, že hra se bude stále více zlepšovat a do soutěže budeme již ve formě. MaŠ