ASM B - Nashville 5:0 (2:0)

3. třída, skupina B - neděle 19.10.2014 - Brno - Řečkovice

5.12.2014 - MaŠ

Naše branky: Jan Kouřil (Martin Špicl) 1:0, Martin Špicl (Ondřej Halas) 2:0, Martin Špicl (Ondřej Halas) 3:0, Martin Špicl (Martin Mašek) 4:0, Martin Mašek (Martin Špicl) 5:0

Sestava: Jan Steiner - Aleš Weinfurter, Martin Mašek, Jan Maňásek, Ondřej Halas - Jan Kouřil, Pavel Křivý, Vojtěch Divácký, Martin Špic

V neděli, 19. 10. 2014 od 11,30 hod., jsme sehráli druhé dnešní mistrovské utkání s týmem Nashville. Chtěli jsem naplno bodovat, ale zároveň bylo jasné, že nic nemůžeme podcenit.

Od úvodních minut se hrálo jen na jednu branku a hned po pár okamžicích přihrál z autu MaŠ do náběhu Janochovi a ten nekompromisní ranou trhal sítě - 1:0. I nadále jsme dobývali soupeřovu branku, ale gólman nás buď vždy vychytal, nebo jsme nebyli přesní v koncovce. Nashville zahrozili jen jednou, ale Štajny super zákrokem jejich pokus zlikvidoval. V 10. minutě utekl po pravé straně Skunk, nastřelil míč na zadní tyč, kde gólman soupeře míč ztlumil a MaŠ neměl problém míč doklepnout do prázdné branky - 2:0. Další velkou šanci měl Janoch, který přerušil rozehrávku soupeře, ale jeho bodlo vyrazil brankář soupeře na roh a stejně tak dopadlo následné bodlo MaŠe, jenž přerušil špatnou rozehru soupeřova hráče.

I ve druhém dějství se hrálo pouze na jednu branku, ale dlouho jsme se nedokázali prosadit. Výjimkou byla chyba, po které se řítil osamocený útočník Nashvillu, jenž naštěstí ranou trefil jen boční síť. Velkou šanci měl Pól, ale místo střely ze šestky volil ještě přihrávku navíc. Po přečíslení servíroval Turan kapitánu Buldogovi, ten si položil gólmana, ale nakonec ani nevystřelil. Ve 30. minutě pak rozehrál rohový kop Skunk, MaŠ nastřelil míč před branku, ale s pomocí teče obránce skončil míč v síti potřetí - 3:0. Za minutu vyvezl míč středem Skunk, vyslal po levé straně Mařu, který servíroval před prázdnou branku volnému MaŠovi a ten opět míč poklidil - 4:0. O několik vteřin později rozehrál další roh Skunk, MaŠ opět nastřelil míč před branku a Mařa trhal nekompromisně sítě - 5:0. Více již jsme toho nestihli.

Sumasumárum: V tomto utkání jsme svůj dnešní výkon o hodně zlepšili a soupeře jsme jasně přehrávali. Škoda jen bídné koncovky, jelikož výsledek mohl být výrazně vyšší. Můžeme však být spokojeni s plným dnešním bodovým ziskem a už se jen soustředit na hodový poslední víkend podzimní sezóny. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉ !!!!!