ASM A - Ingostav 6:2 (5:1)

2. třída, skupina B - sobota 1.10.2011 - Brno - Kamínky

1.10.2011 - MaŠ
Naše branky: Michal Kroupa (Jiří Mašek) 1:0, Jiří Mašek (Dominik Martinek) 2:1, Kryštof Večeřa (Jan Mašek) 3:1, Martin Špicl (Martin Mašek) 4:1, Kryštof Večeřa (Jan Mašek) 5:1, Dominik Martinek (Kryštof Večeřa) 6:1 Sestava: Aleš Weinfurter - Petr Doubravský, Jan Mašek, Jiří Mašek, Michal Kroupa, Václav Burian - Dominik Martinek, Kryštof Večeřa, Martin Mašek, Martin Špicl ŽK: Kryštof Večeřa V sobotu, 1. 10. 2011 od 9,00 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání proti týmu ze druhé poloviny tabulky - Ingostav. Chtěli jsme pokračovat v úspěšném tažení novou soutěží a vybojovat pokud možno všechny body. Ihned v první minutě si parádně zaběhl na krásný křižný pas od Jury Míša, obešel brankáře a usměrnil míč do prázdné branky - 1:0. Poté jsme měli ještě několik dalších šancí, ale nepodařilo se skóre navýšit. Asi po 10 minutách jsme bohužel nedůrazně bránili soupeřovu standartní situaci a osamocený útočník soupeře trhal sítě - 1:1. Prakticky ihned z rozehrávky jsme dobře zakombinovali, Nidal Oriedi skvěle vyslal do uličky Juru a ten nekompromisně k tyči skóroval - 2:1. Několik okamžiků nato zatáhl parádně míč po levé straně Gheda a ještě servíroval lépe postavenému Krištofinhovi, jenž nedal brankáři Ingostavu šanci - 3:1. Poté vypíchl na půlící čáře míč soupeři MaŠ, přihrál nalevo nabíhajícímu Mařovi, který mu vrátil zpět a kapitán usměrnil míč do prázdné branky - 4:1. Poločas zapečetil opět náš bomber Krištofinho, kterého milimetrově našel přihrávkou Gheda, Krištofinho si tradičně míč pohodil a prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 5:1. Kdybychom proměnili další příležitosti, mohlo být skóre ještě daleko vyšší, Nidal Oriedi dvakrát volil raději ještě přihrávku a Krištofinha vychytal brankář. Ve druhém poločasu jsme nejdříve polevili, ale poté se ihned dostali do hry a soupeře pernamentně přehrávali. Další branka sice vysela ve vzduchu, ale brankář Ingostavu přímo čaroval. I šance Míši po nádherné kombinaci skončila v jeho rukavicích. Do velké příležitosti vyslal Krištofinho i Nidala Oriediho, ale i jeho pokus nebyl úspěšný. Oba si však zanedlouho svoji roli zopakovali, Krištofinho parádně zatáhl míč a servíroval před branku volnému Nidalu Oriedimu a ten s přehledem proměnil - 6:1. Asi pět minut před koncem jsme nedůrazně bránili soupeřova kapitána, ten se obtočil okolo Kumara a bodlem nedal Turanovi šanci - 6:2. Zbytek utkání byl především o několika dalších příležitostech našeho týmu, ale tyto se bohužel již v další branky přetavit nepodařilo. Sumasumárum: Celkově myslím, že se výkon s nelechkým soupeřem dá hodnotit velmi pozitivně. I když byly opět "hluché" okamžiky, ty kvalitní rozhodně převládali. Celý tým bojoval a šlapal jako hodinky. V utkání jsme dali pěkné branky po ještě hezčích kombinacích a výsledek asi odpovídá poměru kvality hry na hřišti. Škoda jen, že se nepodařilo mnoho dalších příležitostí proměnit. Nevadí a jedeme dál TÝME ..... SAN MARINO OLÉÉÉÉÉ !!! MaŠ