ASM A - Svážná B 8:3 (3:2)

2. třída, skupina B - sobota 15.10.2011 - Brno - Kamínky

15.10.2011 - MaŠ
Naše branky: Kryštof Večeřa 1:1, Martin Špicl 2:2, Michal Kroupa (Jiří Mašek) 3:2, Petr Doubravský (Dominik Martinek) 4:2, Dominik Martinek (Kryštof Večeřa) 5:2, Jan Mašek (Dominik Martinek) 6:2, Kryštof Večeřa (Václav Burian) 7:2, Václav Burian (Petr Doubravský) 8:2 Sestava: Aleš Weinfurter - Petr Doubravský, Jan Mašek, Michal Kroupa, Jiří Mašek, Václav Burian - Martin Špicl, Martin Mašek, Pavel Křivý, Dominik Martinek, Kryštof Večeřa V sobotu, 15. 10. 2011 od 9,00 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání na našem tradičním hrišti - Kamínky. Jednalo se o přímý souboj o 2. místo v tabulce proti rezervě týmu Svážná, kde nastupuje náš dlouholetý kamarád - Martin Midrla. I když jsme věděli, že nás nečeká lehký úkol, chtěli jsme opět vyhrát, abychom udrželi krok s vedoucím mužstvem soutěže - Flamengem "B". Začali jsme aktivně a troufám si říct, že jsme byli lepším týmem. Kombinovali jsme a rychlým pohybem jsme si vytvářeli příležitosti, které však nekončili přesným zásahem. Bohužel, byl to právě soupeř, který se hned z první šance dostal do vedení - 0:1. Rychlou odpověď však našel Krištofinho, který obral o míč protihráče, druhého si obešel a poté prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 1:1. Přebírali jsme otěže utkání, ale bohužel to byla opět Svážná, kdo se dostal do vedení, po rychlém brejku zprava přesně střílel forward soupeře podél Turana - 1:2. Asi v polovině první půle pak sebral míč soupeři kapitán MaŠ, vyhrál následný silový souboj s obráncem a do protipohybu brankáři o tyč opět vyrovnal - 2:2. Za pár okamžiků bylo ještě veseleji. To když skvěle zakombinovali Jura s Míšou a druhý jmenovaný z první technicky skóroval k protilehlé tyči - 3:2. Do konce poločasu měly oba týmy ještě nějaké šance, ale Turan i brankář Svážné byli pozorní. Ve druhém poločase to již bylo téměř jen na jednu branku. Asi po 5-ti minutách přihrál Dub Nidalu Oriedimu, jenž mu v pravý okamžik vrátil před branku a první jmenovaný vymetl levou pavučinu branky soupeře - 4:2. Ihned z dalšího rozehrání podobně zakombinoval Krištofinho, jenž vyvezl míč a servíroval před branku osamocenému Nidalu Oriedimu a ten trhal sítě po páté - 5:2. O 2 minuty později pak ještě Nidal Oriedi servíroval volnému Ghedovi a ten opět nedal brankáři Svážné šanci - 6:2. Za tohoto stavu zahrál smolně při obranném zákroku rukou ve vápně Pól a kopala se penalta, kterou však Turan skvěle zlikvidoval. Po rohovém kopu Kumara získal míč Krištofinho, obešel si protihráče a výstavní ránou od břevna zvyšoval naši kanonádu - 7:2. Minutu nato přihrál Dub doprava míč na Kumara a ten absolutně s přehledem vymetl prozměnu pravou pavučinu branky Svážné - 8:2. V poslední minutě bohužel ztratil míč Kumar a Svážná ve dvou proti Turanovi nezaváhala a dala tak konečnou podobu dnešnímu výsledku - 8:3. Sumasumárum: Výborný týmový výkon ! Opět se našly i slabší chvilky, ale to k futsalu patří. Bojovalo se a důležité je, že i když jsme opět dvakrát prohrávali, tak jsme zodpovědně utkání vyrovnali a následně zlomili. Celý tým si zaslouží velkou pochvalu. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉ !!! MaŠ