ASM A - RLF 5:0 (1:0)

2. třída, skupina B - sobota 15.10.2011 - Brno - Kamínky

15.10.2011 - MaŠ
Naše branky: Michal Kroupa 1:0, Kryštof Večeřa (Martin Mašek) 2:0, Jan Mašek (Martin Mašek) 3:0, Kryštof Večeřa (Pavel Křivý) 4:0, Jan Mašek (Martin Špicl) 5:0 Sestava: Aleš Weinfurter - Petr Doubravský, Jan Mašek, Michal Kroupa, Jiří Mašek, Václav Burian - Martin Špicl, Martin Mašek, Pavel Křivý, Dominik Martinek, Kryštof Večeřa Ve druhém dnešním utkání náš čekalo nevyzpytatelné mužstvo RLF - mužstvo ze 2. poloviny tabulky, ale rozhodně jsme nechtěli nic podcenit, nicméně, chtěli jsme vyhrát. Ihned od prvních minut jsme začali být aktivnějšími, ale rovněž se nám začalo na kopačkách množit enormní množství nepřesných přihrávek a jiných špatných řešení situací. Dlouho jsme se trápili a nutno podotknout, že díky zmiňovaným chybám jsme nabídli jinak neškodnému soupeři mnoho velkých příležitostí. Skvěle nás však vždy dokázal 100% podržet Turan. V polovině prvního dějství však obral důrazný Míša o míč protihráče a svoji akci dokončil nekompromisním průstřelem bodlem a dostal nás tak do vedení - 1:0. Do konce první půle vše pokračovalo v zaběhnutém modelu, chybovali jsme, soupeř díky tomu tu a tam zahrozil a Turan bravurně likvidoval. Naše šance se buď do branky nevměstnaly, nebo nás gólman soupeře vychytal. První půle skončila. Ve druhém poločase se nám podařilo výkon zlepšit, snažili jsme se vyvyrovávat chybám z první části a hned z toho vznikaly velké brankové příležitosti. Po pár minutách vyvezl míč Mařa, přihrál jej Krištofinhovi, jenž obešel obránce a přesnou ránou zvýšil náš náskok - 2:0. Po chvilce stejný hráč, tedy Mařa, utekl po pravé straně a těsně před brankářem servíroval pod sebe Ghedovi, který dotlačil míč do branky soupeře potřetí - 3:0. Za pár minut vybojoval míč Pól, přihrál pod sebe Krištofinhovi, ten si pohrál s obránce i brankářem a nekompromisně skóroval - 4:0. Soupeř se již nezmohl prakticky na nic a tak v poslední minutě rozehrál rychlý aut MaŠ na Ghedu a ten s přehledem svůj průnik zakončil levačkou k protilehlé tyči - 5:0. Sumasumárum: Utkání bylo ubojované, ale alarmující byla první půle a opravdu velké množství nepřesností. Důležité je, že jsme se dokázali i s tímto faktem vyrovnat a utkání vyhrát. Velký podíl na vítězství patří Turanovi, jenž nás v obtížných situacích podržel. Jedeme dál TÝME a příští víkend nás čekají další dvě velmi těžká utkání. SAN MARINO OLÉÉÉÉ !!!! MaŠ