ASM A - Bianco 5:2 (3:0)

2. třída, skupina B - sobota 5.11.2011 - Brno - Kamínky

5.11.2011 - MaŠ
Naše branky: Jiří Mašek (Martin Špicl) 1:0, Martin Mašek 2:0, Martin Mašek (Michal Kroupa) 3:0, Martin Plachký (Martin Mašek) 4:1, Martin Špicl (Martin Mašek) 5:1 Sestava: Aleš Weinfurter - Jiří Mašek, Jan Mašek, Michal Kroupa, Petr Doubravský, Martin Plachký, Jan Maňásek - Martin Mašek, Martin Špicl, Václav Burian, Dominik Martinek, Pavel Křivý V sobotu, 5. 11. 2011 od 9,00 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání na našem domácím hřišti - Kamínky - proti velmi silnému soupeři, jenž okupoval 3. příčku naší tabulky se 3 bodovou ztrátu právě na naše mužstvo. Tento souboj tedy sliboval zajímavou zápletku a hrálo se prakticky o 6 bodů. Ihned od úvodního hvizdu jsme převzali taktovku utkání, ale naše prvotní šance jsme nedokázali proměňovat. Paradoxně to byl právě soupeř, jenž se mohl dostat do vedení, když jsme díky zmatečnému hvizdu rozhodčího z vedlejší hokejbalové arény nechali soupeře rozehrát, ale padající Turan fantastickým zákrokem míč zlikvidoval. Poté se zastřeloval kapitán MaŠ, jehož ránu však brankář Bianca vytěsnil na roh. Chvíli nato se skvěle uvolnil Plachta, postupoval sám, ale na poslední chvíli jej bravurně vytěsnil brankář soupeře. Ihned z další naší akce jsme se ale mohli radovat. MaŠ dostal míč ve středu pole, přihrál na zabíhajícího Juru, ten si míč sekl okolo obránce a parádní střelou dostal naše mužstvo do vedení - 1:0. Po pár minutách sebral míč Mařa obránci Bianca a následně přesně k tyči zakončoval - 2:0. I soupeř poté zahrozil, ale jejich šance s přehledem tradičně likvidoval neprustřelný Turan. O něco později zatáhl hezky míč po pravé straně Míša a před prazdnou branku naservíroval Mařovi, pro kterého nebyl problém zvýšit naše vedení - 3:0. Poslední slovo prvního dějství vyřkl MaŠ, který se napravo obtočil okolo obránce a hezky křižně vypálil, bohužel tuto střelu zastavilo břevno. První poločas skončil. Druhý poločas jsme začali vlažně a Turan musel ihned na začátku hasit hned dvě velké šance soupeře, ale vyřešil je s přehledem. Pár minut nato Bianco pálilo opět do Turana, dorážka jej překonala, ale z brankové čáry vykopával Kumar. Bianco se poté konečně dočkalo, po našem propadení ve středu hřiště pálil šťastně jejich útočník, Turan v pádu míč jen ztlumil, ale ten přesto skončil za jeho zády. Reagovali jsme však bleskově, Mařa zatáhl míč po pravé straně, dal pod sebe na Plachtu, ten si položil obránce a s jistotou proměnil - 4:1. Za pár okamžiků jsme vymysleli asi nejhezčí akci celého utkání, když míč získal Jura, přihrál Mařovi a ten místo střely ještě servíroval na MaŠe, který do prázdné branky nemohl jinak než skórovat - 5:1. Bianco ihned z protiútoku po nedůsledném bránění ještě korigovalo přesnou ránou k pravé tyči - 5:2. V poslední minutě ještě vyslal všudybyl Mařa do uličky MaŠe, ten se do míče ve skluzu opřel bodlem, ale brankář Bianca reflexivně vyrazil na roh. Tímto utkání také skončilo. Sumasumárum: Nelehké utkání jsme opět týmově "urvali" a ukázali jsme opět svoji velkou sílu. Celý zápas byl prakticky v naší moci a skvěle opět zachytal a tím nás i podržel Turan. Děkuji celému týmu za výborný výkon. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉ !!! MaŠ