ASM A - Albion 8:0 (4:0)

2. třída, skupina B - sobota 5.11.2011 - Brno - Kamínky

5.11.2011 - MaŠ
Naše branky: Jan Mašek 1:0, Václav Burian (Michal Kroupa) 2:0, Pavel Křivý 3:0, Petr Doubravský 4:0, Václav Burian (Martin Plachký) 5:0, Jiří Mašek (Jan Mašek) 6:0, Jan Mašek (Martin Špicl) 7:0, Dominik Martinek (Kryštof Večeřa) 8:0 Sestava: Aleš Weinfurter - Jiří Mašek, Jan Mašek, Michal Kroupa, Petr Doubravský, Martin Plachký - Martin Mašek, Martin Špicl, Václav Burian, Dominik Martinek, Pavel Křivý, Kryštof Večeřa ŽK: Petr Doubravský V sobotu, 5. 11. 2011 od 10,40 hod., jsme nastoupili k dalšímu nelehkému utkání proti 6. týmu tabulky - týmu Albion. Tým tvořen především z mladších běhavých hráčů naznačoval, že toto utkání pro nás rozhodně nebude procházka růžovým sadem, přesto jsme chtěli brát všechny 3 body. Ihned od úvodních minut jsme naznačovali, že chceme diktovat tempo hry. Dařily se nám kombinace, ale na první branku jsme si museli chvíli počkat. Tuto zařídil asi v 7. minutě Gheda, když nejdříve servíroval míč na spoluhráče před brankou, míč však odrazil obránce zpět a dobíhající Gheda přesnou ránou k levé tyči poslal náš tým do vedení - 1:0. Pár okamžiků nato našel krásně Míša Kumara, ten zachoval chladnou hlavu a parádní ránou k tyči trhal sítě podruhé - 2:0. Prakticky hned poté měl Kumar další velkou šanci, ale klička brankáři mu tentokráte nevyšla. V tyto chvíle nás soupeř prakticky neohrozil a když už, tak jistý Turan šel nekompromisně za čistým kontem. Asi v polovině prvního dějství sebral míč obránci dotěrný Pól a svojí šanci jistě proměnil - 3:0. Za pár minut prošel po levé straně Dub, snažil se míč procpat před branku na Póla, míč se však vrátil zpět k němu a Dub jej tedy poslal tam kam patřil, tedy do branky Albionu - 4:0. Poté po naší krásné kombinaci zakončoval tvrdě Dub, ale jeho ránu zastavila tyč. Stejně tak dopadla dělovka od Ghedy po přiťuknutí od Kumara, opět jen razítko na tyči branky soupeře. Poslední velkou šanci měl v prvním poločase Krištofinho, ale jeho chytrá placírka po přihrávce od Ghedy jen těsně nenašla cíl. Ve druhém poločase jsme hráli ještě o poznání lépe než v prvním. Od úvodu jsme se však dostávali do šancí jen málo a když už, chybělo štěstí při zakončení. Největší šanci měl hned po pár minutách Mařa, když přihrávku od Krištofinha přetavil v ránu, ta ovšem opět skončila jen na tyči. Následně si další dva důležité zákroky připsal skvěle chytající Turan. Asi v polovině druhého dílu přihrál parádně Plachta Kumarovi, ten se opět s chladnou hlavou otočil a pohodleně poslal míč bodlem podél brankáře Albionu - 5:0. Při další akci vypustil Gheda geniální lob za obranu, už už se zdálo, že Jura u míče nemůže být dříve než brankář, ale stalo se, Jura si míč hodil podél gólmana a poté jej zavěsil parádně po víko - 6:0. Za pár okamžiků dobře vykombinovali Mařa s bratrem Ghedou, ten ještě našel na tyči MaŠe, který mu místo střely vrátil a Gheda svojí druhou brankou v utkání do prázdné branky zvyšoval - 7:0. Za tohoto stavu měl Albion snad největší šanci utkání, ale bodlo útočníka trošku se štěstím vytěsnil Turan na tyč. Poslední slovo utkání měl Nidal Oriedi, když doklepával skvělou trojúhelníkovou kombinaci po ose - Dub - Krištofinho - Nidal - 8:0. Sumasumárum: Opět krásný týmový výkon, vylepšená hra oproti prvnímu poločasu, krásné kombinace a ještě hezčí gólová zakončení. Náš tým si suverénně přišel pro další 3 body a po dnešním dvojkole bude opět okupovat čelo tabulky. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉ !!!! MaŠ