UFO - ASM B 0:8 (0:4)

3. třída, skupina B - neděle 19.4.2015 - Brno - Řečkovice

19.4.2015 - MaŠ

Naše branky: Petr Hvízdal (Vojtěch Divácký) 0:1, Jiří Mašek (Jan Maňásek) 0:2, Martin Špicl (Petr Hvízdal) 0:3, Jiří Mašek (Martin Špicl) 0:4, Jan Kouřil (Martin Špicl) 0:5, Jan Maňásek (Martin Špicl) 0:6, Martin Špicl (Jan Maňásek) 0:7, Jiří Mašek 0:8

Sestava: Václav Burian - Jan Maňásek, Petr Midrla, Jiří Mašek, Petr Hvízdal - Jan Kouřil, Vojtěch Divácký, Martin Špicl

V neděli, 19. 4. 2015 od 12,20 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání rezervy proti týmu UFO. Přijeli nás doplnit hráči Jura a Nikotin, proto již byl pro druhé utkání dostatek sil.

A ihned od úvodu jsme převzali iniciativu a soupeře v průběhu celého utkání jsme prakticky k ničemu nepustili. Hned v 5. minutě přihrál Divácký pod sebe na Nikotina, ten se opřel do míče asi z 15-ti metrů a dělovkou propasíroval míč za záda soupeřova gólmana - 0:1. V 8. minutě rozehrál aut MaŠ na střed na Buldoga, ten míč zkušeně podržel, posunul jej doleva na Juru, který mezi nohama brankáře zvyšoval skóre - 0:2. O dvě minuty později vyslal z půlky parádní pas mezi obranu Nikotin, na ten si sběhl MaŠ, míč si zpracoval a podél gólmana posunul míč i do sítě - 0:3. Ve 12. minutě utekl po levé straně Jura, pod sebe přihrával, avšak na paty, MaŠovi, který jej v pádu do branky bohužel neprocpal. V 15. minutě přerušil rozehru soupeře Janoch, přihrál jej Jurovi, ten si mezi obránci narazil s MaŠem a do prázdné branky uzavřel poločasové skóre - 0:4. Následně postupoval osamocený Divácký, obešel i brankáře, ale poté pálil tvrdě jen do levé tyče. V poslední minutě ještě utekl po své levé straně Jura, servíroval před branku Buldogovi, jenž však na míč bohužel nedosáhl.

Úvod druhého dějství nám opět vyšel, hned ve 22. minutě rozehrál aut MaŠ pod sebe na Janocha a ten pohotovým bodlem pod víko zvyšoval již na - 0:5. Ve 25. minutě jsme sehráli jednoznačně nekrásnější akci utkání. Nejdříve přerušil protiútok soupeře Janoch, přihrál míč do středu na MaŠe, ten chvíli míč podržel a poté jej parádním lobem za obránce poslal na zabíhajícího Buldoga. Buldog míč zkušeně a precizně převzal a poté vystřihl asi desetinásobnou koloběžku, za kterou by se nemusel stydět ani CR7, hodil si míč z levé na pravou a usadil fantasticky míč do sítě - 0:6. Ve 28. minutě jsme vytvořili velký tlak, na jehož konci pálil z otočky MaŠ k tyči, gólman však vyrazil na roh. Ve 30. minutě pak pálil křižně Janoch, ale opět razítkoval pouze tyč. Ve 35. minutě sebral míč soupeři opět Janoch, přihrál jej do středu na MaŠe a upalovali jsme ve 3 na 1. MaŠ si narazil vpravo z Buldogem a do pravého horního růžku i trhal sítě - 0:7. O minutu později pálil hned dvakrát z úhlu opět MaŠ, ale tentokráte byl brankář pozorný. Poté jsme sehráli asi až moc profesorskou akci, ve které si v šestce ještě vyměnili míč Jura s Nikotinem, ale ten šlapkou jen těsně minul. V poslední minutě přerušil rozehrávku soupeře Jura a sám zapečetil utkání ranou k pravé tyči - 0:8.

Sumasumárum: Ve druhém utkání jsme jasně dominovali a postupně přidávali další a další branky po moc hezkých kombinacích. Hráčem utkání byl jednoznačně kapitán Buldog za svoje parádní přihrávky a profesorské zakončení. Po zásluze tak bereme další 3 body, vedeme tabulku a Kumar má další nulu. Jen tak dál. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉ !!!!!