Nashville - ASM B 1:7 (0:1)

3. třída, skupina B - neděle 17.5.2015 - Brno - Řečkovice

17.5.2015 - MaŠ

Naše branky: Martin Špicl (Michal Kroupa) 0:1, Vojtěch Divácký (Martin Mašek) 0:2, Vojtěch Divácký (Martin Mašek) 0:3, Aleš Weinfurter (Martin Špicl) 0:4, Martin Mašek (Michal Kroupa) 0:5, Vojtěch Divácký (Martin Mašek) 0:6, Martin Špicl (Aleš Weinfurter) 0:7

Sestava: Václav Burian (Kumar) - Michal Kroupa (Míša), Martin Mašek (Mařa), Martin Špicl (MaŠ) - Vojtěch Divácký (Divácký), Jan Kouřil (Janoch), Aleš Weinfurter (Turan)

V neděli, 17. 5. 2015 od 11,30 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání s týmem Nashville. Chtěli jsme vyhrát, abychom se opět přiblížili našemu vytouženém u cíli, tedy k postupu do vyšší soutěže.

Od úvodních minut jsme se do soupeře zakousli a hned ve 3. minutě předskočil Míša obránce a na dlouhou nohu přihrál na zadní tyč MaŠovi a ten neměl problém do prázdné branky otevřít skóre - 0:1. Poté jsme spíše vyčkávali, jako by se nám příliš nechtělo, což byla přesně voda na mlýn soupeře. Kumar musel dvakrát zasahovat a vždy předvedl skvělý zákrok. V 10. minutě přihrál Míša doprava Diváckému, ten pod sebe narazil Janochovi, ale jeho dělovka razítkovala pouze břevno. Do konce první půle jsme spíše chodili, což byla velká škoda a dávali jsme tak zbytečně možnosti domácím. Do pauzy se však již nic nestalo.

Ve druhém poločase jsme přidali na pohybu a hned to jiná hra. Ve 21. minutě narazil míč Janoch na Mařu, ten ještě posunul doprava Diváckému, jenž napálil křižně míč a div že neroztrhl síť - 0:2. Za minutu pálil ze střední vzdálenosti Mařa jen do levé tyče. Ve 23. minutě se opět zmocnil míče Mařa, přihrál doprava na nabíhajícího Diváckého a ten jako přes kopírák křižně skóroval - 0:3. Ve 28. minutě pálil opět při postupné kombinaci agilní Mařa, ale opět trefil jen levou tyč branky Nashvillu. Ve 30. minutě rozehrál rohový kop MaŠ na Turana, ten se obtočil okolo obránce a tvrdou ranou trhal sítě - 0:4. Poté zahrozil dvakrát nebezpečně soupeř, ale to by v naší brance nemohl stát bezchybný Kumar, ten vždy s přehledem zlikvidoval. Ve 33. minutě přiťukl míč na Mařu Míša, se si navedl míč a přesnou přízemní ranou také skóroval - 0:5. Poté jsme měli dvě veliké příležitosti v šestce soupeře, ale vždy jsme akci spíše překombinovali a branku následně minuli - Mařa, Janoch. Ve 36. minutě jsme postupovali ve 3 na 2, Mařa přihrál na levou tyč Diváckému a ten s přehledem zapečetil svůj dnešní hattrick - 0:6. O minutu později vysunul po levé straně Turan MaŠe, ten obelstil obránce a servíroval na zadní tyč Janochovi, avšak před ním si míč poklidil do vlastní branky vracející se obránce - 0:7. Další velkou příležitost připravil Mařa MaŠovi, ten ještě servíroval doprava Diváckému, ale jeho dělovku vykopl z branky obránce. V poslední minutě dobře soupeř zakombinoval a na Turana se řítil osamocený útočník a také jej přízemní ranou k tyči překonal - 1:7. V poslední minutě ještě vysunul MaŠ Mařu, ten servíroval zpět, ale MaŠ branku takovou polostřelou přeloboval.

Sumasumárum: První půle byla z naší strany hodně pasivní a zbytečně jsme nechávali soupeře hrát. Ve druhém poločase jsme přitlačili, začali běhat a hned nás bylo celé hřiště. Po krásných kombinacích jsme stále navyšovali skóre, ale nakonec jsme v poslední minutě také inkasovali. Kumar tak po 5-ti utkáních opět "kapituloval". I tak mu k parádní sérii gratulujeme. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!!