M2 Shoes B - ASM B 3:6 (1:4)

3. třída, skupina B - neděle 14.6.2015 - Brno - Řečkovice

14.6.2015 - MaŠ

Naše branky: Ondřej Halas (Vojtěch Divácký) 0:1, Jan Maňásek (Jan Kouřil) 0:2, Vojtěch Divácký (Václav Burian) 0:3, Jan Kouřil (Ondřej Halas 0:4, Aleš Weinfurter (Martin Špicl) 2:5, Martin Špicl (Václav Burian) 3:6

Sestava: Václav Burian - Petr Hvízdal, Ondřej Halas, Jan Maňásek - Martin Špicl, Jan Kouřil, Aleš Weinfurter, Vojtěch Divácký

ŽK: Ondřej Halas, Aleš Weinfurter

V neděli, 14. 6. 2015 od 12,20 hod., jsme sehráli předposlední utkání našeho rezervního týmu ve 3. třídě, skupina B. Již před tímto utkáním jsme si zajistili postup do vyšší soutěže, proto jsme se chtěli v závěru sezóny především pobavit. Soupeřem nám byla rezerva týmu M2 Shoes, se kterou jsme na podzim pouze remízovali.

V úvodu jsme začali opatrně, ale postupem času jsme jasně převzali otěže utkání do svých rukou. Už ve 3. minutě vysunul Divácký doprava Skunka a jeho nástřel na zadní tyč si srazl obránce do vlastní sítě - 0:1. O dvě minuty později zakončoval stejný hráč, ale jeho pokus tentokráte gólman soupeře zastavil. V 8. minutě si narazil míč Skunk s MaŠem, ten míč nejdříve podržel a poté patou posunul zpět na prvního jmenovaného, Skunk bohužel následně jen těsně minul cíl. V 10. minutě rozehrál signál po rohu MaŠ na Janocha, ten naservíroval kapitánu Buldogovi, jenž nekompromisně procedil míč do branky soupeře - 0:2. Ve 13. minutě vyhodil dlouhý míč Kumar na Diváckého, ten se podíval komu nahrát a poté přízemní dělovkou přesně k pravé tyči zvyšoval skóre - 0:3. Poté začala chvíle, kdy nás soupeř zatlačil a Kumar musel vystřihnout hned dva parádní zákroky. V 16. minutě vyhodil další dlouhý míč Kumar na MaŠe, ten jej vrátil na Skunka, jenž přihrál ještě Janochovi, který se obtočil okolo obránce a přesnou ranou k pravé tyči vsítil naši 4. branku - 0:4. V poslední minutě prvního dějství najdříve vytáhl parádní zákrok Kumar a v jasné pozici vychytal soupeřova útočníka. Bohužel jsme poté neubránili roh M2 Shoes a jejich obránce ze šestky prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 1:4.

Ihned na začátku druhé půle šel na Kumara osamocený útočník, ale náš gólman jej famózně vychytal. Ve 25. minutě se dostal do úniku MaŠ, dostal se až před branku domácích, ale ne moc dobře servíroval míč na Turana a byl z toho pouze roh. Ve 28. minutě jsme propadli při bránění a soupeřův pivot se dostal až před Kumara a přesnou ranou k tyči mu nedal šanci - 2:4. O dvě minutě později po signálu rozehrál Buldog roh na MaŠe, ten po sebe přihrál Turanovi, který důrazně procpal míč až za záda domácího gólmana - 2:5. Ve 34. minutě jsme bohužel propadli při bránění a soupeř nás doslova rozebral a ve finále vymetl levou pavučinku bezmocného Kumara - 3:5. Poté opět dobře podržel míč na šestce MaŠ, přihrál míč nabíhajícímu Skunkovi, ten však opět bohžel jen minul branku. I nadále jsme byli aktivnější a ve 37. minutě vyhodil dlouhý míč na MaŠe Kumar, ten se uvolnil od obránce a z velkého úhlu prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 3:6. Ihned vzápětí se na druhé straně uvolnil od Kumara MaŠ podruhé, ale tentokráte jej brankář M2 Shoes vychytal.

Sumasumárum: Toto důležité a jistě nelehké utkání jsme nakonec s přehledem kontrolovali a jen po zbytečných chybách jsme dostali soupeře do hry. Nakonec však zkušenost zvítězila a mi dávali krásné branky po hezkých kombinacích. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!