FC Kloboučky - ASM A 9:7 (3:3)

Divize E - sobota 28.11.2015 - Křenovice

2.12.2015 - MaŠ

Naše branky: Martin Plachký (Václav Seyfert) 0:1, Martin Plachký (Ondřej Halas) 0:2, Martin Plachký (Tomáš Koláček) 3:3, Jiří Mašek 6:4, Jiří Mašek (Ondřej Halas) 7:5, Václav Seyfert (Ondřej Halas) 9:6, Ondřej Halas 9:7

Sestava: Václav Burian (Kumar) - Jiří Mašek (Jura), Martin Plachký (Plachta), Ondřej Halas (Skunk) - Václav Seyfert (Sája), Jan Mašek (Gheda), Martin Mašek (Mařa), Tomáš Koláček (Koblížek)

ŽK: Václav Seyfert, Tomáš Koláček, Martin Plachký

V sobotu, 28. 11. 2015 od 9,00 hod., jsme v Křenovicích sehráli další mistrovské utkání proti domácímu týmu FC Kloboučky. Chtěli jsme se pokusit bodovat.

Po opatrném úvodu se domácí dostali po ztrátě míče do přečíslení, ale Kumar osamoceného útočníka vychytal. V 6. minutě se chopil míče Plachta, narazil si se Sájou, jenž mu vrátil do šestky a první jmenovaný do odkryté branky otevřel skóre - 0:1. O minutu později vysunul lobem za obranu Jura Sáju, ale toho vychytal bravurně domácí gólman. V 9. minutě přihrál Jura na Skunka, ten uvolnil vlevo Plachtu, jehož nástřel usměrnil do vlastní branky obránce - 0:2. O minutu později však domácí hned dvakrát bleskově udeřili. Nejdříve průnik po levé straně ještě Kumar dokázal vyrazit, ale pohotový nikým nebránění útočník domácích dorazil do pravého horního růžku a za pár vteřin pálil z levé strany parádně do stejné šibenice domácí nejlepší hráč - 2:2. Ve 12. minutě upaloval osamocen na brankáře domácích Skunk, šlápl si však na míč a ten zakončoval naprosto osamocený Sája, ale minul branku. Ve 13. minutě měli hned dvě obrovské příležitosti domácí, ale Kumar dvěma parádními zákroky držel remízový stav. Z dalšího rohu jsme však inkasovali, po špatném bránění přišla zpětná přihrávka a skrytý nástřel na první tyč - 3:2. Ihned z rozehrávky přihrál do uličky Plachta Koblížkovi, ten však v dobré pozici minul. Ve 14. minutě přerušil rozehrávku domácích Koblížek, přihrál doprava Mařovi, jenž naprosto sám na místo rány zbytečně zkoušel přihrávat. O minutu později zpracoval dlouhý nákop na hrušce Koblížek, sklepl na Plachtu a ten parádním průstřelem z 10-ti metrů překonal domácího brankáře - 3:3. V 16. minutě musel hned dvakrát zasahovat Kumar, první pokus vytěsnil na tyč, druhý na roh. V poslední minutě první půle ještě parádně hledal dlouhou přihrávkou Jura Ghedu, ale ten tento nelehký míč poklidil mimo.

Ihned v první minutě jsme sehráli vydařený signál, na jehož konci byl osamocený Sája před domácím brankářem, ale ten jej vychytal. Ve stejné minutě měli velkou šanci domácí, ale dělovku po narážečce Kumar lapil. Ve 22. minutě dloubl za obranu Sája Plachtovi, ten loboval brankáře, ale míč skončil těsně nad brankou. Ve 23. minutě utekl po levé straně domácí hráč, uvolnil se a přihrál do středu, kde lehce obhodil Kumara jeho spoluhráč - 4:3. Ve 26. minutě Kloboučky po narážečce udeřily průstřelem mezi nohy popáté - 5:3 a za další minutu nechali naši hráči trestuhodně postupovat po šestce hráče Kloboučků, jenž poté lehce loboval Kumara - 6:3. Ve 29. minutě zabojoval na šestce o míč Gheda, ten se vykutálel k Jurovi, který svojí tradiční dělovkou korigoval výsledek - 6:4. Po následném oplácení dostal domácí hráč červenou kartu a nám svitla naděje formou přesilovky. Tu jsme však sehráli velmi bídně. Nejdříve sice pálil ze slibné pozice Skunk, následně však zbytečně ztratil míč Sája a protiútok Kloboučky tvrdě potrestaly další brankou - 7:4. V posledních vteřinách naší přesilovky nakonec pálil v šestce Skunk a odražený míč pohotově doklepl agilní Jura - 7:5. O minutu později pošesté fauloval náš hráč a Kloboučky ne příliš umístěnou desítkou zvyšovaly svoje vedení - 8:5. Ve 34. minutě měl velkou příležitost po přihrávce od Ghedy Jura, ale tento těžký míč nedokázal do branky vměstnat. Ve 36. minutě šli domácí po další naší ztrátě míče do brejku 2 na 1 a perfektně s tím naložili gólem do prázdné svatyně - 9:5. Po špatném rozhodnutí rozhodčího domácí zahrávali další 10 metrový kop, ale sportovně jej odevzdali - klobouk dolů !!! Po rozehrání se v pravém rohu uvolnil Skunk servíroval na zadní tyč Sájovi, který nekompromisně trhal sítě - 9:6. O minutu později zabojoval o míč opět Skunk a ránou z 8 metrů k tyči snižoval na rozdíl dvou branek - 9:7. Za další minutu zakombinovali skvěle Plachta s Jurou a druhý jmenovaný měl obrovskou šanci, kterou však fantastickým zákrokem vyrazil gólman Kloboučků na roh. V poslední minutě utekl do šestky Sája, svým důrazem nakonec protlačil míč až na volného Plachtu na tyči, ale tomu skluzem z prázdné branky vykopl míč obránce.

Sumasumárum: Zajímavá přestřelka, ve které jsme tradičně udělali více chyb my, byli jsme tradičně málo přímočaří, na místo zakončení jsme opět vymýšleli zbytečnosti a to se nám stálo osudným. Kloboučkům gratulujeme a děkujeme již za jejich 100% FAIR PLAY.