ASM B - Frutti di Mare 3:0 (0:0)

2. třída, skupina C - neděle 13.9.2015 - Brno - Srbská

13.9.2015 - MaŠ

Naše branky: Ondřej Halas 1:0, Jan Maňásek (Ondřej Halas) 2:0, Martin Plachký (Martin Špicl) 3:0

Sestava: Aleš Weinfurter - Ondřej Halas, Jan Maňásek, Martin Plachký - Lukáš Veselý, Martin Špicl, Jan Kouřil, Petr Vojta

ŽK: Ondřej Halas

V neděli, 13. 9. 2015 od 9,00 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání na Srbské proti týmu Frutti di Mare.

Od úvodních minut jsme vycházeli ze zajištěné obrany a soupeře jsme do ničeho nepouštěli. Sami jsme si postupně tvořili příležitosti a snažili se vstřelit úvodní branku. V 5. minutě se v koutu hřiště uvolnil MaŠ, servíroval skrz pokutové území kapitánu Buldogovi, ale ten v jasné šanci minul cíl. V následných minutách pálili vždy těsně nad ve velkých příležitostech Plachta a Janoch. V 10. minutě šel soupeř do brejku 2 na 1, ale Turan skvělým zákrokem udržel čisté konto. Ve 12. minutě postupovalo Frutti di Mare ve 3 na 2 naše obránce, ale vrátivší se Skunk míč začistil do zámezí. V 15. minutě zahrál obránce soupeře ve vápně rukou, ale Buldogovi ránu z penalty vychytal gólman soupeře. O minutu později se k "desítce" za 6. soupeřův faul postavil Scarynho, ale míč napálil jen do břevna.

Druhé dějství jsme započali velkým tlakem a po velmi hezké kombinaci hned v první minutě pálil Buldog křižně bodlem mimo. MaŠovu ránu vytěsnil konečky prstů na roh gólman a Scarynho pálil dělovkou opět do břevna, odražený míč hlavou doklepával Pípa, ale trefil jen hlavu brankáře Frutti di Mare. Ve 25. minutě zahrával po faulu Skunka trestný kop z nepříjemné vzdálenosti soupeř, ale jejich zakončení vykopl na brankové čáře Janoch. Ve 28. minutě obral o míč soupeře Skunk a postupovali jsme ve 3 do 2, Skunk však vypálil bodlem a otevřel skóre - 1:0. O minutu později vybojoval míč MaŠ, přihrával Janochovi, ale ten jen těsně minul branku. Ve 30. minutě dobře zakombinovali Plachta se Skunkem, jeho ránu vyrazil gólman a poté pálil z úhlu také druhý jmenovaný, avšak opět brankář reflexivně vytáhl míč na roh. Ve 32. minutě vybojoval u rohového praporku míč Skunk, přihrál pod sebe a kapitán Buldog nekompromisní ranou zvyšoval skóre - 2:0. O 3 minuty později zahrával nepřímý kop MaŠ, posunul jej Plachtovi a ten přesnou ranou k tyči trhal sítě - 3:0. Soupeř nasadil k power-play, ale nic pořádného nevyprodukoval. Naopak v poslední minutě vypíchl míč Plachta, v pravý okamžik přihrál doleva MaŠovi, ale jeho ránu do prázdné branky vyblokoval obránce.

Sumasumárum: Po první utahané půli, kdy jsme se trápili v koncovce jsme jasně druhou ovládli a soupeře jsme zaslouženě porazili. Čisté konto udržel také staronový gólman Turan, gratulujeme. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉ !!!!!!!