2. třída, skupina C - neděle 20.9.2015 - Brno - Srbská

20.9.2015 - MaŠ

Naše branka: Martin Špicl (Ondřej Halas) 1:0

Sestava: Václav Burian - Jan Maňásek, Ondřej Halas, Jakub Halas - Jan Kouřil, Vojtěch Divácký, Marek Divácký, Martin Špicl

V neděli, 20. 9. 2015 od 9,00 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání na Srbské proti rezervě týmu FFT Vinohrady.

Od úvodních minut se započalo vyrovnané utkání, nám se opět nechtělo běhat, chyběl pohyb a soupeř navíc velmi dobře bránil. Když už byla k vidění nějaká příležitost, tak většinou na straně našeho soupeře, ale Kumar v naší brance byl bezchybný. Naši asi největší šanci první půle měl po uvolnění Janoch, ale jeho tvrdý projektil nejdříve vyrazil brankář soupeře a ani jeho následné doražení pod víko skvělého gólmana FFT nepřekvapilo. Na druhé straně se při přečíslení včas vrátil Kuba a odvrátil tak velkou příležitost soupeře.

Do druhého poločasu jsme zlepšili pohyb a hned to bylo znát. Ve 25. minutě sklepl dlouhý míč doprava na Janocha MaŠ, ale druhý jmenovaný jen těsně tvrdou ranou minul cíl. O minutu později vysunul do jasné pozice za obranu opět MaŠ Kubu, ale ten osamocen před brankářem míč promáchl. I soupeř se dostal do několika brejků, ale Kumar dnes prostě čaroval. Do veliké příležitosti se dostal ve 30. minutě Skunk, ale jeho rána z bezprostřední blízkosti razítkovala jen tyč. Ve 35. minutě pak utekl po levé straně Skunk, nastřeloval na zadní tyč na MaŠe a od toho se míč šťastně odrazil míč za záda bezmocného brankáře FFT - 1:0. Soupeř nasadil k power-play, ale k ničemu zásadnímu jsme jej nepouštěli. Jednou zasáhl pohotově Kumar a ránu v poslední vteřině utkání obětavě srazil skluzem kapitán Buldog.

Sumasumárum: První půle byla z naší strany již tradičně hodně ospalá a bez pohybu. Do šancí nás soupeř prakticky nepouštěl. Ve druhém dějství jsme přidali na pohybu a nakonec jsme vstřelili i trošku šťastnou branku. Bereme tak další 3 body - SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉÉÉ !!!!