2. třída, skupina C - neděle 4.10.2015 - Brno - Srbská

4.10.2015 - MaŠ

Naše branky: Jan Maňásek (Martin Špicl) 1:0, Martin Špicl (Aleš Weinfurter) 2:1

Sestava: Petr Ondroušek - Jan Maňásek, Jakub Halas, Martin Midrla - Aleš Weinfurter, Marek Divácký, Jan Kouřil, Martin Špicl

V neděli, 4. 10. 2015 od 9,00 hod., jsme v Brně na Srbské nastoupili k dalšími mistrovskému utkání proti známému týmu XXX.

Od prvních minut jsme byli lepší, ale do příležitostí nás soupeř zpočátku moc nepouštěl. Ve 3. minutě jsme propadli v obraně a ránu útočníka soupeře zlikvidoval Peťas. V 8. minutě jsme zakombinovali, Mara podržel mič na půlce, přihrál doprava na MaŠe, jenž z první servíroval na zadní tyč Kubovi, který jen těsně minul branku. O dvě minuty později vybojoval na obránci míč Kuba, přihrál pod sebe Matesovi, ale ten osamocen před brankářem přestřelil. I nadále jsme se tlačili dopředu a v 15. minutě rozehrál na hrušku aut MaŠ na kapitána Buldoga, ten se obtočil okolo obránce a nadvakrát parádně o tyč otevřel skóre - 1:0. Do konce prvního dějství jsme měli ještě v 19. minutě velkou příležitost, když jsme postupovali ve 3 na 2, ale Turan přihrál na Matesa až na poslední chvíli a ten na dlouhou nohu zakončil pouze do gólmana XXX.

Druhý poločas jsme započali náporem a Janoch uvolnil hned ve 23. minutě do uličky Matesa, jehož ale bravurně vychytal brankář soupeře. Ve 26. minutě přihrál při kombinaci Turan Mašovi, ten z první lobem za obranu uvolnil do náběhu Kubu, ale ten jen těsně minul branku. V polovině druhého poločasu nakopl soupeř do naší obrany vysoký míč, Turan propadl a šikovný útočník soupeře obstřelil i našeho gólmana - 1:1. Ve 33. minutě jsme přečíslili soupeře a Turan zprava servíroval na zadní tyč, kde si zavazeli Mates s MaŠem, druhý jmenovaný minul branku. O minutu později již jsme mohli slavit. Na pravé straně se opět uvolnil Turan, naservíroval na zadní tyč MaŠovi a ten doklepl do prázdné branky - 2:1. Do konce utkání jsme si soupeře drželi v dostatečné vzálenosti od naší svatyně a pohlídali si jej. Další šance jsme bohužel nedokázali proměnit.

Sumasumárum: V dnešním utkání se hodně bojovalo, soupeře jsme přeběhali a vytvořili si mnoho dalších zajímavých příležitostí. Zaslouženě jsme v závěru utrhli utkání na naši stranu a bereme tak další 3 důležité body.