ASM B - Gooners 5:2 (3:1)

2. třída, skupina C - neděle 25.10.2015 - Brno - Srbská

25.10.2015 - MaŠ

Naše branky: Martin Špicl (Ondřej Halas) 1:1, Ondřej Halas (Vojtěch Divácký) 2:1, Marek Divácký (Jan Kouřil) 3:1, Martin Špicl (Jan Kouřil) 4:2, Martin Špicl (Ondřej Halas) 5:2

Sestava: Václav Burian - Ondřej Halas, Jan Maňásek, Petr Vojta, Jakub Halas, Martin Midrla - Jan Kouřil, Marek Divácký, Vojtěch Divácký, Martin Špicl

ŽK: Jakub Halas, Martin Midrla

V neděli, 25. 10. 2015 od 10,40 hod.. jsme sehráli další mistrovské utkání s týmem Gooners. První dnešní utkání nám nevyšlo, proto jsme chtěli vše napravit.

Ihned v úvodu zachyboval při bránění Skunk a následnou ránu vytěsnil s problémy na roh Kumar. Po něm napálil míč hráč soupeře a od břevna dostal Gooners do vedení - 0:1. V 7. minutě přerušil rozehrávku soupeře Skunk, přihrál do běhu MaŠovi a ten přesnou přízemní ranou k tyči vyrovnal - 1:1. V 11. minutě rozehrál rohový kop Divácký pod sebe na Skunka, ten si obhodil obránce a parádní ranou bodlem o tyč dostal naše barvy do vedení - 2:1. O dvě minuty později vyslal Janoch do uličky Maru, ten zatáhl míč až na "šestku" a křižně obstřelil soupeřova brankáře potřetí - 3:1. I nadále jsme hýřili pohybem a soupeře jsme přehrávali. Výjímkou byla 19. minuta, kdy při bránění propadl v rohu hřiště MaŠ, následovala střela z úhlu, jenž Kumarovi propadla, ale ten ji naštěstí zastavil na brankové čáře.

Hned ve 21. minutě jsme opět po nedůrazném bránění ztratili míč a následoval nekompromisní průstřel v podání soupeřova útočníka - 3:2. Ve 28. minutě utekl po levé straně Skunk, přešel přes dva protihráče a poté servíroval na druhou tyč MaŠovi, jenž ve 100% tutovce napálil pouze gólmana Gooners. Ve 33. minutě měl soupeř velkou příležitost, ale jejich hráč, který se obtočil okolo bránícího hráče, naštěstí minul cíl. Ve 35. minutě zatáhl po pravé straně míč Skunk, servíroval na Janocha na zadní tyči, ale před ním fantasticky vytečoval míč brankář na aut. Vše nás mohlo mrzet, jelikož následně za faul kopal supeř desetimetrový kop, ale naštěstí přestřelil. O minutu později zachybovali Gooners při dvojí hře s gólmanem. Na šestce jsme tedy rozehrávali, Janoch přiťukl MaŠovi a ten přesnou ranou k levé tyči překonal špatně postaveného brankáře soupeře - 4:2. Ve 38. minutě jsme pak přerušili rozehru soupeře, míč získal Skunk, přihrál doleva na nabíhajícího MaŠe, který se opřel do míče bodlem a přesně trefil mezinoží gólmana Gooners - 5:2. Do konce utkání se již nic dalšího nestalo.

Sumasumárum: Ve druhém dnešním utkání jsme o hodně zlepšili výkon, zvýšili pohyb a vůbec jsme hodně bojovali. I přesto, že jsme opět rychle prohrávali, utkání jsme otočili a zbytek zápasu jsme si již zkušeně pohlídali. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉ !!!!