ASM B - R. U. Medvídci 7:4 (1:1)

2. třída, skupina C - neděle 1.11.2015 - Brno - Srbská

1.11.2015 - MaŠ

Naše branky: Jan Kouřil (Tomáš Koláček) 1:1, Tomáš Koláček (Vojtěch Divácký) 2:1, Vojtěch Divácký (Tomáš Koláček) 3:1, Jan Maňásek (Petr Vojta) 4:1, Jakub Halas (Martin Špicl) 5:3, Martin Špicl (Jakub Halas) 6:4, Jakub Halas (Jan Kouřil) 7:4

Sestava: Petr Ondroušek - Petr Vojta, Jan Maňásek, Jakub Halas, Tomáš Koláček - Marek Divácký, Vojtěch Divácký, Jan Kouřil, Martin Špicl

V neděli, 1. 11. 2015 od 9,00 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání proti týmu R. U. Medvídci. Jednalo se o nepříjemného soupeře ze dna tabulky, chtěli jsme vyhrát.

Od prvních minut jsme soupeře rozběhali a začali jej tlačit. Bohužel ihned z první akce vyslal soupeř polostřelu, která Peťasovi trestuhodně propadla pod rukou do branky - 0:1. V 5. minutě rozehrál superakci z autu kapitán Buldog na Koblížka, ten naservíroval na zadní tyč Janochovi, který neměl problém do prázdné branky vyrovnat - 1:1. V 10. minutě uvolnil Janoch MaŠe, jenž zpoza obránce vypálil, ale gólman soupeře reflexivně vytáhl míč na roh. V této chvíli jsme několikrát nastřelovali míče na zadní tyč, bohužel koncový hráč vždy chyběl. V 15. minutě vyhodil dlouhý míč na Diváckého Peťas, ten se o něj porval se soupeřem a přiťukl zpět na Janocha, jenž dělovkou jen těsně minul cíl.

Ve 23. minutě ztratil míč při bránění Divácký a na Peťase šel osamocený útočník soupeře, náš gólman skvěle kryl. O minutu později přihrál do rohu Buldog na Diváckého, ten našel na zadní tyči Koblížka, který dostal naše barvy do vedení - 2:1. Ve 26. minutě vybojoval míč aktivní Koblížek, pod sebe jej přihrál Diváckému, který dělovkou propálil vše, co mu stálo v cestě - 3:1. Ve 28. minutě priťukl míč na půlce Pípa kapitánu Buldogovi, ten nasadil neskutečný sprint po pravé lajně, odrazil nekompromisně hned tři protihráče a technickou křižnou ranou o tyč :) zvyšoval naše vedení - 4:1. Ve 30. minutě jsme bohužel zachybovali, soupeř po autu nastřeloval míč na branku a Peťas se opět mohl červenat - 4:2. O minutu později rozehrál roh před branku MaŠ na Diváckého, ten však před prázdnou svatyní soupeře jen těsně nedosáhl. Ve 33. minutě náš soupeř rozehrál na půlce lobem míč před branku, tam propadl i Buldog i Peťas a útočník hlavou korigoval na rozdíl jediné branky - 4:3. Vyrovnání bylo na spadnutí hned za minutu, Peťas vyrazil první ránu soupeře, druhou útočník trefil do hlavy ležícího Kubu, hodně jsme si oddechli. Ve 35. minutě pronikal po pravé lajně MaŠ, obhodil si obránce a nastřelil míč na zadní na důrazného Kubu a ten zvyšoval naše vedení - 5:3. Soupeř za minutu opět snižoval, když nejdříve nastřelil břevno a poté doklepl do prázdné branky jejich útočník - 5:4. Ve 37. minutě vyslal po lajně Janoch Kubu, ten přešel přes obránce a pod sebe prudce servíroval MaŠovi, který trefil míč nekompromisně přímo do levého horního růžku - 6:4. Utkání zapečetil minutu před koncem Kuba, kterému přihrával Janoch. První jmenovaný pak "centroval" na Pípu a před ním si míč odhlavičkoval obránce přímo do vlastní sítě - 7:4.

Sumasumárum: Po ospalé první půli jsme rozjeli náš brankový stroj a dali hned další 6 velmi hezkých branek po skvělých kombinacích. Soupeře jsme zaslouženě přehráli, ale litovat můžeme minimálně 3 velmi laciných branek. Z tohoto je třeba se do dalších utkání poučit a vyvarovat se jich.