2. třída, skupina C - neděle 8.11.2015 - Brno - Kounicova

8.11.2015 - MaŠ

Naše branka: Martin Špicl (Jan Kouřil) 1:2

Sestava: Petr Ondroušek - Petr Vojta, Jan Maňásek, Tomáš Koláček, Martin Midrla - Jan Kouřil, Marek Divácký, Aleš Weinfurter, Martin Špicl

V neděli, 8. 11. 2015 od 9,00 hod., jsme sehráli poslední mistrovské podzimní utkání, výjímečně na Kounickově ulici. Soupeřem nám byla v přímém souboji o 2. místo soutěže rezerva týmu Blue Flames.

Od začátku utkání započala poměrně vyrovnaná partie, ve které jsme měli první příležitost my. Asi v 5. minutě přihrál do uličky Janochovi Koblížek, první jmenovaný však sám před gólmanem soupeře neuspěl. O dvě minuty později šel do vedení z první akce soupeř. Po autu se obtočil okolo Buldoga nejlepší střelec soutěže a mezi nohama Peťase otevřel skóre - 0:1. V 10. minutě vyslal po lajně kapitán Buldog MaŠe, ten sice z úhlu obhodil gólmana, ale zároveň těsně minul protilehnou tyč. O dvě minuty později soupeř opět trestal, po jedné z našich mnoha ztrátách míče se opět uvolnil nalevo "šutér" Blue Flames a s pomocí teče obránce zvyšoval - 0:2. V 15. minutě získal na půlce míč MaŠ, narazil si jej s Janochem a po náběhu z první vymetl pravý horní růžek branky soupeře - 1:2. První půli jsme tedy prohráli o jednu branku.

Ve druhé půli přerušil ve 23. minutě rozehru soupeře Mara, tvrdě vypálil, ale jen o centimetry minul pravou tyč branky Blue Flames. Tradičně za minutu postupoval soupeř, Peťas vyrazil první ránu z dálky, na druhou asi ze 12-ti metrů bohužel už nedosáhl - 1:3. Korigovat mohl po odraženém míči agilní MaŠ, ale jeho pokus brankář soupeře kryl. Ve 27. minutě měl náš dnešní soupeř další velkou příležitost, ale svoji kombinaci zakončil mimo. Z protiútoku si narazil míč Buldog s Marou, avšak poté bohužel jen těsni minul. Ve 31. minutě tratil na půlce míč Mates a soupeřův hráč postupoval sám na brankáře, na nic nečekal a přízemní ranou prostřelil Peťase - 1:4. O minutu později jsme přečíslili soupeře my, Koblížek vysunul Matesa, jenž nastřeloval na zadní tyč a MaŠ zde fatálně promáchl míč před prázdnou brankou - "vocas" !!! Za minutu vyhodil dlouhý míč na MaŠe Peťas, ten však z otočky z první přestřelil. Ve 35. minutě rozehrál sehraný rohový kop Turan na MaŠe, ten lehce dloubl na zadní tyč Pípovi, který však z brankové čáry přestřelil. Poté jsme šáhli k power-play, ale moc nám to nešlo. Největší příležitost měl MaŠ, kterému se otevřel střed, ale rána bodlem jen o kousek minula branku. Naopak na půlce zbytečně šel do dvou protihráčů Turan, ztratil míč, útočníci si poradili i s MaŠem a do prázdné svatyně pečetili svoje dnešní zasloužené vítězství.

Sumasumárum: Bohužel nás soupeř dnes potrestal za všechny naše chyby. V první půli chyběl pohyb a snaha, jako by někteří hráči byli duchem ještě na včerejší hodové zábavě. Ve druhém dějství se přidalo, ale zkušený soupeř dobře bránil, čekal a nekompromisně trestal. I tak po podzimu končíme na parádní 3. pozici, což je na nováčka myslím dobré - SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉ !!!!!