ASM A - Orli Kotvrdovice 7:2 (4:0)

Příprava - pondělí 28.9.2015 - Tišnov - Hala SSK

28.9.2015 - MaŠ

Naše branky: Martin Plachký (Václav Burian) 1:0, Jan Kouřil (Ondřej Halas) 2:0, Jan Kouřil (Václav Seyfert) 3:0, Martin Špicl (Jiří Mašek) 4:0, Martin Plachký (Ondřej Halas) 5:1, Martin Špicl (Václav Seyfert) 6:1, Tomáš Koláček (Ondřej Halas) 7:1

Sestava: Václav Burian - Ondřej Halas, Jiří Mašek, Martin Plachký - Tomáš Koláček, Martin Špicl, Jan Kouřil, Václav Seyfert

V pondělí, 28. 9. 2015 od 17,30 hod., jsme sehráli poslední přátelské utkání před ostrým startem v nové sezóně, v Divizi E. Soupeřem nám byly ex-divizní Orli z Kotvrdovic.

Úvod utkání byl vyrovnaný. Kotvrdovice hrály výborně, ale narážely na dobře organizovanou obranu našeho týmu. Během prvních minut se dobře zastřelovali nejdříve MaŠ, poté Janoch a i parádní Jurovu ránu vytěsnil gólman soupeře na roh. V 6. minutě vyhodil míč na Plachtu Kumar, první jmenovaný prošel mezi dvěma bránícími hráči a přesnou ranou k pravé tyči otevřel skóre - 1:0. O minutu později si narazili míč po rychlém kontru Plachta s Janochem, ale první jmenovaný jen těsně minul. V 9. minutě obral o míč Janoch soupeře a upalovali se Skunkem na jediného obránce, toho vyšachoval Skunk a servíroval na zadní zpět Janochovi, pro kterého nebyl problém zvýšit skóre - 2:0. Za minutu si oba hráči situaci zopakovali, ale tentokráte Janoch na míč na zadní tyči nedosáhl. V 16. minutě jsme sehráli parádní akci, když Jura servíroval před branku míč na Sáju, ten ještě přihrál na zadní tyč Janochovi, jenž opět trhal sítě - 3:0. V 18. minutě přerušil rozehru soupeře Jura, prošel přes 3 bránící hráče a poté servíroval před prázdnou branku MaŠovi, který neměl problém zasunout - 4:0. V poslední minutě jsme mohli skóre ještě zvýšit, ale míč, který po rychlé akci vracel před branku Sája, Skunk minul. Orli toho moc během prvního dějství neměly, asi 3 jejich pokusy zneškodnil bezchybný Kumar.

Ve 23. minutě obral na půlce o míč obránce Sája, šel sám na brankáře, ale ten jej vychytal. V následné minutě jej napodobil Plachta, rovněž utíkal sám, ale gólman Kotvrdovic jeho pokus zneškodnil. Za pár vteřin skvěle zakombinovali Sája s Plachtou, ale jejich rychlou kombinaci lapil opět bravurně brankář soupeře. Ve 26. minutě vybojoval míč v koutě hřiště Skunk, přihrál před branku Jurovi, ale ten gólmana Kotvrdovic neprostřelil. O dvě minuty později ztratil míč na levé straně Jura, útočník soupeře nastřelil míč na zadní tyč, kde jej nechytatelně poklidil za Kumarova záda jeho spoluhráč - 4:1. Za minutu odpověděl agilní Sája, ale jeho rána bodlem jen těsně minula branku. Ve 31. minutě předskočil útočícího hráče Plachta, přihrál doprava míč na Koblížka, který přihrál pohotově na Skunka a ten servíroval zpět na zadní Plachtovi, jenž zvyšoval skóre - 5:1. Ve 34. minutě pak upaloval přes půl hřiště Skunk, servíroval na Janocha, ale ten tentokráte nebyl úspěšný. O minutu později vypíchl míč útočícímu hráči soupeře MaŠ, toho se zmocnil Sája, obešel i posledního bránícho hráče a servíroval před branku volnému MaŠovi, který svojí druhou dnešní brankou opět zvyšoval naše vedení - 6:1. Neuběhla ani minuta a Sája opět obral soupeře o míč, přihrál do rohu na Skunka, ten servíroval ještě na zadní tyč Koblížkovi, který také neměl problém vstřelit branku - 7:1. Dvě minuty před koncem utkání jsme opět nedokázali zachytit rychlou akci soupeře a na zadní tyči pohotově jejich útočník korigoval - 7:2.

Sumasumárum: S dalším silným soupeřem jsme opět uspěli. Pravdou je, že výkon nebyl špatný, ale v mnoha okamžicích jsme hráli zbrkle a někdy i pramálo disciplinovaně. Je nutné tyto nedostatky vyladit, v sobotu nás již čeká jeden z favoritů soutěže. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉ !!!!!!