König - ASM A 4:7 (3:5)

2. třída, skupina B - sobota 19.5.2012 - Brno - Kamínky

19.5.2012 - MaŠ
Naše branky: Jiří Mašek 0:1, Pavel Křivý (Martin Špicl) 0:2, Michal Kroupa 0:3, Kryštof Večeřa (Václav Burian) 3:4, Pavel Křivý (Martin Špicl) 3:5, Jiří Mašek (Kryštof Večeřa) 4:6, Martin Špicl 4:7 Sestava: Aleš Weinfurter - Petr Doubravský, Jan Maňásek, Michal Kroupa, Jan Mašek, Jiří Mašek - Martin Špicl, Pavel Křivý, Kryštof Večeřa, Václav Burian ŽK: Kryštof Večeřa A V sobotu, 19. 5. 2012 od 9,00 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání proti týmu König. Nepříjemný soupeř nám vsunoval do podvědomí, že budeme muset všichni odmakat celé utkání a nedovolit podcenění. Ihned první šanci měl soupeř, resp. jejich brankář, jenž vykopl míč přes celé hřiště a za pomoci slunce málem překvapil Turana, který míč vytlačil na břevno. Poté, hned v naší úvodní šanci, se ocitl v rohu hřiště Jura, napálil míč do obránce, ten se k němu vrátil a Jura parádní křižnou dělovkou o tyč otevřel skóre - 0:1. Následně sebral míč MaŠ obránci, místo rány volil ještě přihrávku doprava na Póla a ten podél brankáře zvýšil naše vedení - 0:2. A když Míša sebral míč při power-play soupeře brankáři a dovedl jej do branky, vedli jsme již - 0:3. Poté jsme však opět jako by se uspokojili s výsledkem a dovolili Königu se dostat do hry. Nejdříve mohl ještě zvýšit skóre Pól, kterému servíroval před branku Jura, ale první jmenovaný jen těsně minul pravý horní růžek branky Königu. Bohužel v další akci jsme propadli v obraně a před Turanem se zjevil sám útočník soupeře a střelou pod víko mu nedal šanci - 1:3. Aby toho nebylo málo, tak König vykombinoval na pravé straně hřiště, vypálil, Turan vyrazil, ale druhý zcela volný hráč před naší brankou míč pohodlně doklepl - 2:3. Poté sice vybojoval míč ve středu hřiště MaŠ, v tísni přiklepl Buldogovi, ten však nedošáhl a pro změnu osamocený útočník Königu nedal opět Turanovi šanci - 3:3. Ihned po rozehrání Kumarem na Krištofinha si druhý jmenovaný všiml, že je brankář před svatyní, vyslal přesný lob a parádní brankou dostal opět naše barvy do vedení - 3:4. Tečku za prvním poločasem udělal Pól, který vybojoval míč, přihrál nabíhajícímu MaŠovi, ten mu vrátil na zadní tyč a Pól pečetil - 3:5. Druhou půli začal lépe soupeř, jenž po pár minutách vypálil z dálky a Turan k překvapení všech opět lovil míč v naší brance - 4:5. Pak vymysleli parádní kombinaci Krištofinho a Jura, když první jmenovaný přešel přes 2 protihráče, servíroval Jurovi a ten svojí tradiční parádní ránou k tyči zvýšil naše vedení - 4:6, Dub míč jistil na zadní tyči. O pár minut později pálil Krištofinho, trefil břevno, míč se odrazil ke Kumarovi, který však napálil míč opět jen do tyče branky soupeře. Hráli jsme již zodpovědně zezadu a po jedné kombinaci si míč posunul Gheda, následně jej napálil, ale jeho dělovku opět zastavila pravá tyč branky Königu. Poslední slovo v utkání měl MaŠ, který se postavil k trestnému kopu po faulu na Krištofinha od levé autové čáry. Míč napálil okolo zdi na branku a obránce nešťastně míč tečoval za záda brankáře Königu - 4:7. Tímto výsledkem také utkání skončilo. Sumasumárum: Kromě výpadku za stavu 3:0 pro náš tým a následného vyrovnání soupeřem jsme odehráli kvalitní utkání, ve kterém jsme neproměnili hodně příležitostí, ale nakonec si výsledek s přehledem pohlídali. Skvěle TÝME .... SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉ !!!!! MaŠ PO 24. KOLE (19.5.2012)